Vergisiz telefon başvurusunun süreci devam ediyor mu?

SupRis3

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar vergisiz telefon için başvuru yaptım. İlk başvurum vergi kimlik numarası yerine TCKN yazdığım için reddedildi. İkinci başvurumda düzelttim. Şu an böyle gözüküyor. Ret mi edildi yoksa süreç devam mı ediyor anlamadım. Üsttekinde iptal et yazısı vardı normalde o da gitmiş. Bilgisi olan var mı?

vvvvverg.PNG

Arkadaşlar vergisiz telefon için başvuru yaptım. İlk başvurum vergi kimlik numarası yerine TCKN yazdığım için reddedildi. İkinci başvurumda düzelttim. Şu an böyle gözüküyor. Ret mi edildi yoksa süreç devam mı ediyor anlamadım. Üsttekinde iptal et yazısı vardı normalde o da gitmiş. Bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 2109656

Şu anda IBAN bilgilerinizi kontrol ediyor. Bir süre sonra tekrardan kontrol edin.

İban aşaması 3 4 farklı aşama. Eğer yeni geçtiyse bu aşamaya daha gelme süresi baya var.
Öğrencilik durumum kontrol edildi, sonrasında fatura bilgilerim, ardından IBAN geldi.

Öğrencilik durumum kontrol edildi, sonrasında fatura bilgilerim, ardından IBAN geldi.
Güncelleme, şuanda geri ödeme işlemi başlatılmıştır yazıyor. Galiba oluyor bişeyler aylar sonra

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı