Vergisiz telefon için hattın kendi üzerime olması şart mı?

TheAti

Femtopat
Daha fazla  
Vergisiz telefon için yapılan hiçbir açıklamada hat ile ilgili bir detay göremedim Hepsiburada'daki detaylarda da hat ile ilgili bir şey yok. Hattım babamın üzerine kayıtlı ben o hattı kullanıyorum okulda yurtta vs. de o numaram kayıtlı yine de kendi üzerime olmadığı için telefon alamaz mıyım?

Telefonu alırsın ama kullanırken sadece kendi ustune kayıtlı hattı takman lazım. Ya üstüne aldırıcaksın hattı ya da hat takmadan kullanacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi üzerinde olması gerekiyor hattın.

Tamamdır hocan eyvallah bir şey daha soracağım ben atıyorum telefonu şimdi aldım gsb de daha vergi iade başvurusu başlamadı gözüküyor bugün aldığım telefonun iadesini başvuru başlayınca alabiliyorum degil mi?

Tamamdır hocan eyvallah bir şey daha soracağım ben atıyorum telefonu şimdi aldım gsb de daha vergi iade başvurusu başlamadı gözüküyor bugün aldığım telefonun iadesini başvuru başlayınca alabiliyorum degil mi?

Evet 1 Kasım ve 1 Kasım'dan sonra alınmış tüm faturalar geçerli olacaktır indirim için.

Vergisiz telefon için yapılan hiçbir açıklamada hat ile ilgili bir detay göremedim Hepsiburada'daki detaylarda da hat ile ilgili bir şey yok. Hattım babamın üzerine kayıtlı ben o hattı kullanıyorum okulda yurtta vs. de o numaram kayıtlı yine de kendi üzerime olmadığı için telefon alamaz mıyım?
Merhaba bende de aynı problem var .Nasıl hallettiniz anlatabilir misiniz?

Ben faturalı olarak Vodafone hat aldım kart ücreti almadılar ve benim gittiğim gün şansa çok ucuz bir paket vardı (11GB internet vs.) İlk ayı bana her şey dahil yaklaşık 60TL'ye mâl oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı