Vergisiz telefon için iade hala sonuçlanmadı

Büyüyen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1300X, Nvidia GTX 1050Ti, 8gb RAM (Masaüstü)
i5-1235U, Intel Irıs Xe, 16GB RAM (Laptop)
Kasım'dan sonra yapılan başvurular için hala iade yapılmadı. Hatta kasım için iade alabilen oldu mu onu bile bilmiyorum. Yarın 20 şubat ve ayın 20. günü iadelerin yattığı gün olarak belirtilmiş, umarım ki 10GB'da olduğu gibi bu ay paralar iade edilir. Aralık'ın başından beri GSB sitesine baka baka içim bunaldı.

İnsan şunun bütçesini önceden ayırır. Vereceği üç beş indirim, onu bile burnundan getiriyor. Vermeyeceksen vermiyorum dersin insanlar da boşuna uğraşmaz.
Aynen öyle hocam, herhalde paranın değer kaybetmesini bekliyorlar ki daha ucuza gelsin (!).

Yeni konu açmak istemedim, para hala yatmadı ama GSB sitesinde 1 ay sonra durum değişti, şuan "Geri ödeme süreci başlatılmıştır" yazıyor. Hadi bakalım.

Son düzenleme:
Aynen öyle hocam, herhalde paranın değer kaybetmesini bekliyorlar ki daha ucuza gelsin (!).

Yeni konu açmak istemedim, para hala yatmadı ama GSB sitesinde 1 ay sonra durum değişti, şuan "Geri ödeme süreci başlatılmıştır" yazıyor. Hadi bakalım.
27 Kasım'da başvurdum. Bende hâlâ öğrencilik durumu kontrol ediliyor gibi bir şey yazıyor.

Son durum ne hocam ben de 27 Kasım'da başvurdum 2 haftadır geri ödeme süreci başlatılmıştır diyor beklemedeyim şu an senin durum nasıl?
Hocam ben telefonu 3-4 Aralık gibi alıp aynı gün başvurmuştum. Benim ücret 6 Mart'ta 4008TL olarak yattı hesabıma. (9100tl 'ye almıştım telefonu sanırım).

Ödeme süreci başlatıldı dedikten 1 hafta sonra gelmişti para.

Hocam ben telefonu 3-4 Aralık gibi alıp aynı gün başvurmuştum. Benim ücret 6 Mart'ta 4008TL olarak yattı hesabıma. (9100tl 'ye almıştım telefonu sanırım).

Ödeme süreci başlatıldı dedikten 1 hafta sonra gelmişti para.
Valla 2 3 Nisan gibi geri ödeme süreci başlatıldı sanırım tam hatırlamıyorum tarihi. Hâlâ yatırmadılar. 4 ay gecikti zaten hatta ben bile unuttum o parayı bir yerden sonra ;)

GSB'yi aradım, boş yere zahmet edip aramayın sizler de. Aralıklarla kontrol edin diyor sadece. Anayasa'nın maalesef hükmü olmadığı için ayın en geç 20'si olarak belirtilen tarih suistimal ediliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı