Vergisiz telefon listesi şaka mı?

Listede ki hiç bir telefon şuanda satışta değil. Ama konuya gelecek olursak harbi t*ş**k geçmişler bizle.
9500 ne ya, bari 20bin olsaymış. Eğer illa da bu indirimden yararlanmak istiyorsanız eski telefonlar en mantıklısı.
9500 TL altında ki en mantıklı telefonlar bence bunlar: iPhone 8, iPhone 7, iPhone SE 1, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S9, Galaxy A52, Honor X9a, Galaxy A24, Galaxy S10e.

Burda ki bir çok telefon yenilenmiş, yenilenmişlerde vergisiz olarak alınabiliyor.
Türkiye'de üretilen şartı var.

Bu dediğiniz cihazları, Apple'dan satın alım işlemini tam olarak nereden gerçekleştirebiliriz?
Apple onları satmayı yıllar önce bıraktı. Şu an Apple dışı satıcılar satıyor.

Bu dediğiniz cihazları, Apple'dan satın alım işlemini tam olarak nereden gerçekleştirebiliriz?
Hocam bu cihazların sıfırı malesef yok. İnternetten veya Teknosa, Mediamarkt gibi mağazalarda yenilenmiş olarak satılıyorlar.
Sistem şu şekilde olacak. Biz telefonu normal fiyatı ile alacağız, sonra telefonun fişi ve öğrenci belgesiyle Gençlik Bakanlığına gideceğiz. Sim Kartınız eğer sizin üstünüze ise telefonu size tanımlayıp %50 fiyatını geri bize ödeyecekler.
Yani telefona 8bin verdik diyelim, ilgili kuruma götürüp sim kartı eşlemesini yaptıktan sonra bize 4bin lirayı geri ödeyecekler. Günün sonunda telefon 4bin liraya gelmiş olacak.
(Not: İnternetten alınan telefonlar içinde geçerli.)

Türkiye'de üretilen şartı var.
Yerli telefon şartı yok, tek şart 9500 ve altı fiyatta telefon veya bilgisayar/tablet olması.
Bilgisayarlarda %20 indirim varken, telefonlarda %44-50 arası indirim sağlanıyor. Ve ayrıca telefon sıfır olmak zorunda değil, eğer ürünün fişi varsa yenilenmiş veya ikinci el bile alabilirsiniz. Ama dediğim gibi Mediamarkt, Hepsiburada, Teknosa gibi kurumlardan alınmış olması gerekiyor.

Telefonlar kötü değil. İyi olup olmadığı kullanım şekline göre belirlenir. 3.5 sene oldu Redmi 9 kullanıyorum. Pandemide aralıksız 5-6 oyun (2 saat) PUBG mobile oynadığım zamanlar oldu. Mortal Combat bile oynadım. Ne donma ne kasma oldu, tatmin etti ama oyun telefonu değil tabi. Kamerası sosyal medya için tatmin edici. Telefondan ne beklediğinize bağlı. Listedeki telefonlar normal bir kullanıcı için yeterli. Telefonla 7/24 oyun oynanacaksa yada video işleme, fotoğraf işleriyle kısacası render tarzı işlerle uğraşılacaksa tamam ama sosyal medya ve ara sıra oyun oynanacaksa listedeki telefonların çoğu alınır.

Son düzenleme:
Telefonlar çok iyi. Bu gençleri anlamıyorum baksanıza telefonda kamera var YouTube var Instagram giriliyor daha ne istiyorsunuz?. Afrika'da insanlar tuşlu telefona muhtaç haldeler bu yüzden ses etmeyin! Şükür ediğnn.!

Telefonlar çok iyi. Bu gençleri anlamıyorum baksanıza telefonda kamera var YouTube var Instagram giriliyor daha ne istiyorsunuz? Afrika'da insanlar tuşlu telefona muhtaç haldeler bu yüzden ses etmeyin! Şükür ediğnn!

Satılan vergisizler kazık. O fiyatlara daha iyi telefonlar var. Aralarından alınabilir olan 3-4 telefon var.

Geri
Yukarı