Vergisiz telefonu telefonculardan almak mümkün mü?

Cahit1

Femtopat
Daha fazla  
Vergisiz A34 almak istiyorum. Şu an fiyatı 11k bandında telefoncuya sordum 9499 fatura keseriz dedi. Elektronik faturaya yazarım ben dedi fakat güvenemedim. İşe yarar mı yapan var mı bilgi verir misiniz?

Şu an fiyatı 11k bandında telefoncuya sordum 9499 fatura keseriz dedi.
Teorik olarak gerekli bilgiler tam olacağını varsayarsak işe yaramalı.

Bu riske girmeye değermi bilemedim ya M34 gerek tasarım olsun gerek işemci olsun hiç hoşuma gitmedi a34 istiyorum
A34'ü uzun süre bekledim fakat daha fazla beklemeyip M34 aldım. Fena değil fakat A serisi bir tık daha iyi.

Su geçirmezlik, çift mikrofon, ekran içi parmak okuyucu gibi iyi avantajlara sahip A34.

Kral daha bugün bende aynısını düşündüm gittim sordum banada 2 telefoncu okey dedi. Yani şartları sağlayan bir fatura kestiğin sürece(tc ad soyad ve 9499 olarak) sorun olmaması lazım. Sonuçta 20k telefonu 10k ya almıyosun. 10.5 telefonu 9.5 a alıyorsun. Olabilecek bir indirim. Yüzde 9-10 gibi.
Not: henüz almadım ama almayı düşünüyorum.

Kral daha bugün bende aynısını düşündüm gittim sordum banada 2 telefoncu okey dedi. Yani şartları sağlayan bir fatura kestiğin sürece(tc ad soyad ve 9499 olarak) sorun olmaması lazım. Sonuçta 20k telefonu 10k ya almıyosun. 10.5 telefonu 9.5 a alıyorsun. Olabilecek bir indirim. Yüzde 9-10 gibi.
Not: henüz almadım ama almayı düşünüyorum.
Alıyorum diyorsan bende bu riske gireceğim :D

Geri
Yukarı