Veri kaybetmeden format atmak

ibrahim6337

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım oyun oynarken kapanıyordu. Bunu gidermek için format atmak istiyorum ama bilgisayarda 10.000 yakın resim var. Bu resimlerin gitmesini istemiyorum, bana çözüm yazar mısınız? Sistem özellikleri aşağıdadır.

• İşlemci: Intel (R) Core (TM) i5-2450M CPU @ 2.50GHz 2.50GHz
  • RAM: 4 GB
  • Sistem Türü: Windows 10 64X Bit
  • Ekran kartı: GTX 520M

Veri güvenliğinin tek yolu çalışan sistemde saklamamaktır. 10,000 resim ciddi sayı. Bir şekil format atılır lakin yine de harici olarak depolamanızda fayda var. Ben verilerimi dışarda yedeklerim, yedeklerimi de tekrar yedeklerim. Başka türlü veri güvenliğini "tam" yapamayız.

Diskiniz iki parçaya ayrılmış ise Windows yüklü olmayana yedekleyeceğiniz dosyaları atın. Format atarken de yedeklediğiniz diski silmeyin. Böylece o diskteki dosyalar silinmemiş olur.

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım oyun oynarken kapanıyordu. Bunu gidermek için format atmak istiyorum ama bilgisayarda 10.000 yakın resim var. Bu resimlerin gitmesini istemiyorum, bana çözüm yazar mısınız? Sistem özellikleri aşağıdadır.

Google Fotoğraflara upload et. Sonra formatını at

Google fotoğraflar üzerinden yedekleyebilirsiniz. 15gb alan sunuyor diye biliyorum.
Veri güvenliğinin tek yolu çalışan sistemde saklamamaktır. 10,000 resim ciddi sayı. Bir şekil format atılır lakin yine de harici olarak depolamanızda fayda var. Ben verilerimi dışarda yedeklerim, yedeklerimi de tekrar yedeklerim. Başka türlü veri güvenliğini "tam" yapamayız.
Verileri yedeklemek güvenliğini sağlamak anlamına gelmiyor ki. Veri güvenliği muazzam kapsamlı bir konu.

• İşlemci: Intel (r) Core (tm) i5-2450M CPU @ 2.50GHz 2.50GHz
  • RAM: 4 GB.
  • Sistem türü: Windows 10 64X Bit.
  • Ekran kartı: GTX 520M.

Dosyalarını flash belleğe atabilirsin formattan sonrada tekrar bilgisayara atarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı