Veri kaybı olmadan Windows 10'a geçiş mümkün mü?

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. Bundan bir yıl kadar önce RAM yetersiz olduğu için Win 10'a geçmiştim. Ama maalesef ekran kartımı Win 8.1'de kullanamıyorum (harici olanı). Bu yüzden Win 10'a geçmek istiyorum tekrardan. Böyle bir şey mümkün mü? Yani format olmadan direkt Windows 10'a geçiş.

İşletim sistemim: Windows 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Bundan bir yıl kadar önce RAM yetersiz olduğu için Win 10'a geçmiştim. Ama maalesef ekran kartımı Win 8.1'de kullanamıyorum(harici olanı).Bu yüzden Win 10'a geçmek istiyorum tekrardan. Böyle bir şey mümkün mü? Yani format olmadan direk Windows 10'a geçiş.

Ben Windows 10'dan Windows 8.1e hiçbir şeyim silinmeden geçtim.

Arkadaşlar selamlar. Bundan bir yıl kadar önce RAM yetersiz olduğu için Win 10'a geçmiştim. Ama maalesef ekran kartımı Win 8.1'de kullanamıyorum(harici olanı).Bu yüzden Win 10'a geçmek istiyorum tekrardan. Böyle bir şey mümkün mü? Yani format olmadan direk Windows 10'a geçiş.

Format olmadan Win 10 geçiş mümkün değil maalesef.
Ancak dosyalarını farklı bir diskin varsa yedekleyip geçiş yapabilirsin

Windows 10 Media creation tool ile verilerinizi kaybetmeden Windows 10'a geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı