Veri kaybı olmadan Windows'un konumu nasıl değiştirilir?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Sorum başlıkta. Tüm dosyalarımı ne olur olmaz diye 4 disk arasından F diskine attım. Amacım C'ye kurulu olan bilgisayarı F'de veri kaybı olmadan G'ye aktarma.

Bilgisayarı G'ye aktaracağım. Sabah açtığım diğer konuda F diskini çıkaracağım demiştim. Yapamadım.:D F diskinde veri kaybı olmadan C diskinden G diskine Windows'u taşımam gerek. Nasıl yaparım? Elimde ISO dosyası var.

Sorum başlıkta. Tüm dosyalarımı ne olur olmaz diye 4 disk arasından F diskine attım. Amacım C'ye kurulu olan bilgisayarı F'de veri kaybı olmadan G'ye aktarma.

Bilgisayarı G'ye aktaracağım. Sabah açtığım diğer konuda F diskini çıkaracağım demiştim. Yapamadım.:D F diskinde veri kaybı olmadan C diskinden g diskine Windows'u taşımam gerek. nasıl yaparım? Elimde ISO dosyası var.

C ve G diskini silerseniz F'yi silmeden kurulum yapın g diskine F diskinde bir şey gitmez. Diske ad verin ki anlayın hangi disk diye.

C ve G diskini silerseniz F'yi silmeden kurulum yapın g diskine F diskinde bir şey gitmez. Diske ad verin ki anlayın hangi disk diye.

Nasıl sileceğim? Açıklar mısınız? Bir sorum var. Disk klonlama yaptığım anda Windows'un kurulu olduğu yer SSD mi olacak? Yoksa klonlama yapınca Windows olduğu yerde mi kalacak? Olduğu terde kalırsa nasıl Windows'u SSD üzerinden kullanacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı