Veri Kurtarma Firma Önerisi

Ali Akyüz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz iyi bir veri kurtarma firması varmı? Daha önceden Mydisk firmasına gönderecektim ama olumsuz yorumlar görünce vazgeçtim. Mydisk firmasına gönderenler hep şikayetçi olmuş. Bende başka firmalara bakıyorum. Bildiğiniz firma varsa yardımcı olun lütfen. Bu arada diskim fiziksel olarak bozulduğu için veri kurtarma yazılımları işe yaramayacağını düşünüyorum. Özellikler R Studio güzel diyorlar ama fiziksel hasara bir şey yapamıyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
www.verikurtarma.com

Türkiye'nin en profesyonel ve ciddi çalışan veri kurtarma şirketidir. Firmayı iyi tanıyorum ve hala iletişim halindeyim istediğin soruyu sorabilirsin.
Elimde 1 TB lık seagate hasarlı hard disk var.Tahminimce okuma kafası bozuldu sizce ne kadar öderim tamir için.Birde verilerin tamamını kurtarabilirmiler?

www.verikurtarma.com

Türkiye'nin en profesyonel ve ciddi çalışan veri kurtarma şirketidir. Firmayı iyi tanıyorum ve hala iletişim halindeyim istediğin soruyu sorabilirsin.
10 yıllık fotoğraf ve vidyo arşivim olduğu için uğraşıyorum yoksa hiç uğraşmazdım. Bu yüzden önemli benim için.

Verilerin tamamını eksiksiz bir şekilde kurtarabiliyorlar. Bu arada tamir etmiyorlar sadece verilerinizi kurtarıyorlar. Ortalama 800 ila 1000 lira arası tutabilir. Dosya boyutuna ve kurtarma işleminin zorluğuna göre değişiyor. Siz yinede arayıp sorun.

Verilerin tamamını eksiksiz bir şekilde kurtarabiliyorlar. Bu arada tamir etmiyorlar sadece verilerinizi kurtarıyorlar. Ortalama 800 ila 1000 lira arası tutabilir. Dosya boyutuna ve kurtarma işleminin zorluğuna göre değişiyor. Siz yinede arayıp sorun.
Teşekkür ederim.Arşivimi kurtarsınlar da tamir etmeselerde olur. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı