Veri kurtarma program önerisi

Bütçe
300-400₺

Eyupdrsn34

Centipat
Daha fazla  
Taşınabilir HDD'yi yanlışlıkla formatlamam sonucu yaklaşık 300GB dosyam uçtu gitti. EaseUS'ı gördüm ancak 1000₺ gibi bir fiyat istiyorlar. Ücretsiz veya 300 - 400₺ civarlarında fiyatı olan program önerisi istiyorum fotoğrafları ve videolarımı geri getirse yeter. HDD'ye format sonrası hiçbir şey yazdırmadım.

Recuva ile deneyebilirsin ama hepsini geri getireceğini düşünmüyorum. Recuva, ücretsizdir.

Recuva ile deneyebilirsin ama hepsini geri getireceğini düşünmüyorum. Recuva, ücretsizdir.

Recuva şu anda tarıyor ancak bir sorum var. Revuca direkt dosyaları tek bir klasöre mi atıyor yoksa formattan önceki benim klasörlediğim gibi mi kurtarıyor.

Recuva şu anda tarıyor ancak bir sorum var. Revuca direkt dosyaları tek bir klasöre mi atıyor yoksa formattan önceki benim klasörlediğim gibi mi kurtarıyor?

Bir bilgim yok, kendim hiç verilerimi kurtarmaya çalışmadım. Kurtaramazsa diğer data recovery uygulamalarına bakabilirsin.

Recuva şu anda tarıyor ancak bir sorum var. Revuca direkt dosyaları tek bir klasöre mi atıyor yoksa formattan önceki benim klasörlediğim gibi mi kurtarıyor.

Recuva 4 saatlik tarama sonunda 1900 küsur resim ve fotoğraf kurtarabildi. Diğer programlara yöneleceğim. Ücretli de olsa önerebileceğiniz program tavsiyesine açığım.

Recuva 4 saatlik tarama sonunda 1900 küsur resim ve fotoğraf kurtarabildi. Diğer programlara yöneleceğim. Ücretli olsa önerebileceğiniz program tavsiyesine açığım.

Açıkçası, Recuva'dan başka program pek bilmiyorum. Diğer arkadaşın dediklerine bakabilirsiniz. Nasıl bir program bilmiyorum ama Wise data recovery var, ücretsiz. Maksimum 2 GB dosya kurtarabiliyormuş.

Taşınabilir HDD'yi yanlışlıkla formatlamam sonucu yaklaşık 300GB dosyam uçtu gitti. EaseUS'ı gördüm ancak 1000₺ gibi bir fiyat istiyorlar. Ücretsiz veya 300 - 400₺ civarlarında fiyatı olan program önerisi istiyorum fotoğrafları ve videolarımı geri getirse yeter. HDD'ye format sonrası hiçbir şey yazdırmadım.

Active partition recovery tüm silinen diski geri getirebilirsiniz .

sonrasında ... check disk yaparsınız olay biter .

Recuva vesaire test disk bunların hepsi ... oyuncak gibi bir şey .

Bu yazılım sektör sektör tarama yaparak .. NTFS FAT bulur .. dosya sistemi tablosunu GUİD sonra oradan .. sektör sektör getirir .

1658152446973.png

Active Partition recovery tüm silinen diski geri getirebilirsiniz.

Sonrasında... Check disk yaparsınız olay biter.

Recuva vesaire test disk bunların hepsi... Oyuncak gibi bir şey.

Bu yazılım sektör sektör tarama yaparak. NTFS FAT bulur. Dosya sistemi tablosunu GUİD sonra oradan. Sektör sektör getirir.

Eki Görüntüle 1455203

Testdisk data recovery deneyebilirsin. 100 GB silinen resim arşivini kurtardım. Diğerlerine göre en sağlam kurtarma aracı.

Ücretsiz versiyonlarında bir kısıtlama mevcut mu?
Not: EaseUS tarattığımda 4TB'dan fazla veri buldu sanki HDD'yi kullanmaya başladığımdan itibaren ne varsa bulmuş gibi o işime çok yarar ancak 1000₺ civarı bir ücreti var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı