Versace Eros EDP vs Eros Flame EDP

zvack

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kumral, liseye giden bir insanım, deneme şansım yok mecburen blind buy yani kör alış yapacağım. Hangisini önerirsiniz aynı fiyattalar ikisi de. (Versace Eros EDP 100ML vs Versace Eros Flame EDP 100ML)

Erosun Eros Flame'e göre daha güzel olduğunu söylerler hep genelde. Ben sadece erosu koklamıştım ama nasıl koktuğunu unuttum maalesef. Deneme şansın nasıl yok ki boyner, beymen vb. bir yere gidip testerlardan deneyebilirsin bedava. O kadar para vereceksin beğenmezsen parana yazık, mutlaka bir mağazadan dene.

Erosun eros Flame'e göre daha güzel olduğunu söylerler hep genelde. Ben sadece erosu koklamıştım ama nasıl koktuğunu unuttum maalesef. Deneme şansın nasıl yok ki boyner, beymen vb. bir yere gidip testerlardan deneyebilirsin bedava. O kadar para vereceksin beğenmezsen parana yazık, mutlaka bir mağazadan dene.

Hocam AVM'de boyner ve rossmann var sadece Boyner'de parfüm satılmıyor mağazadan kaldırmışlar Rossmann'da da testeri yok.

Şu videoya bir bakın o zaman, bu kanalın yaptığı parfüm yorumları gerçekten çok tarafsız güvenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an ikisine de sahibim biri 200ML diğeri 100ML olmak üzere ve bana normal eros daha iyi geldi arkadaşlar ama flamede kesinlikle kötü değil benim için eros 1.5 puan daha iyi flameden.

@zvack hocam versace eros flame almayı düşünüyorum sizce iyi mi? Kalıcılığı ve yayılımı nasıldır? 20 yaş altına uygun mudur? Dışarı çıkarken, okula giderken vb. Durumlarda kullanıcam. Aslında aklımda giorgio armani aqua de gio profumo vardı ama versace eros flame de aklıma takıldı.

@zvack hocam versace eros flame almayı düşünüyorum sizce iyi mi? Kalıcılığı ve yayılımı nasıldır? 20 yaş altına uygun mudur? Dışarı çıkarken, okula giderken vb. durumlarda kullanacağım. Aslında aklımda giorgio armani Aqua de gio profumo vardı ama versace eros flame de aklıma takıldı.

Koklama şansınız varsa boyner, beymen gibi mağazalara gidip parfümleri deneyin bence. İnsanlar flame için erosa kıyasla biraz daha baharatlı diyor internette, çoğu kişi normal erosu daha çok sevmiş. Profumo içinde beğenmeyen kimse yok gibi bir şey, tam bir yaz kokusuymuş. İki kokuyuda koklamadım ama böyle söyleniyor.

Koklama şansınız varsa boyner, beymen gibi mağazalara gidip parfümleri deneyin bence. İnsanlar flame için erosa kıyasla biraz daha baharatlı diyor internette, çoğu kişi normal erosu daha çok sevmiş. Profumo içinde beğenmeyen kimse yok gibi bir şey, tam bir yaz kokusuymuş. İki kokuyuda koklamadım ama böyle söyleniyor.
Maalesef deneyemem boyner için 1-1.30 saatlik yol gitmem gerek ve hava çok sıcak ama profumo daha önce koklamıştım ve güzel gelmişti.

Peki sizce profumo kumral tenlilere uygun mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı