Vertigo hastalığının tedavisinde kullanılan hareketler kişisel mi?

Exodian

Decapat
Bir yakınım vertigo hastalığına yakalandı fakat doktorunun verdiği ilaçları kullanmasına rağmen zaman zaman çok şiddetli baş dönmesi ve mide bulanmaları yaşıyor. Ben de buna çok üzülüyorum. Klasik bir Türkiye vakası olarak doktor kendisine vertigo ataklarını rahatlatmada kullanılan hareketleri kendisi tavsiye etmek yerine internette bulabileceğini, oradan araştırmasını söylemiş. Bu hastalığın tedavisinde kullanılan hareketler kişilere özgü müdür yoksa herkeste aynı etkiyi gösterir mi? Hastalık hakkında bilgisi olmayanlar cevaplama yapmazlarsa sevinirim çünkü kendisine daha çok dokunmasından korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annem Vertigo hastası, verilen egzersizler standart olabilmektedir. Kullanılan ilaçlar değişebiliyor elbette ancak egzersizler için doğru düzgün görünen bir web sitesinden destek alınabilir, onun haricinde benim annemin doktoru çıktı olarak hareketleri vermişti. Müsait bir vaktinizde gidip isterseniz destek olurlar muhtemelen. Çok geçmiş olsun.

Annem Vertigo hastası, verilen egzersizler standart olabilmektedir. Kullanılan ilaçlar değişebiliyor elbette ancak egzersizler için doğru düzgün görünen bir web sitesinden destek alınabilir, onun haricinde benim annemin doktoru çıktı olarak hareketleri vermişti. Müsait bir vaktinizde gidip isterseniz destek olurlar muhtemelen. Çok geçmiş olsun.
İnternete güvenin ne kadar olduğunu biliyorsunuzdur, ben de tedirgin oluyorum bu sebeple yapılmaması gereken bir harelet yaparsa daha kötüleşir diye. Varsa sizde hareketleri yazabilirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı