Vespa GTS Super Sport 300

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B
I

IQRI

Ziyaretçi
Otomobillerden hoşlanmayan motosiklet tutkunu ve Vespa modellerinin hayranıyım. Fiyatları (4.000 Euro - 10.000 Euro) 10.000TL. ile 22.000TL. arasında değişen güzel İtalyan makinelerinden muhakkak bir gün almak istiyorum, belki sizlerinde ilgisini çeker.
Türkiye satışı FercoMotor tarafından sağlanıyor.
Vespa: Vespa
Vespa Türkiye: Ferco Motor > VESPA
Vespa Facebook: Ferco Motor > VESPA

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

14_2_01_Vespa_GTS_Super_Sport700.jpg

14_2_04_Vespa_GTS_Super_Sport700.jpg

13_2_54-GTS-300-Super700.jpg

182_2_01_Vespa_PX_150-%282%29700.jpg

182_2_15_Vespa_PX700.jpg

10_2_01_Vespa_S_LX_3V700.jpg

10_2_83_Vespa_LX_3V700.jpg

10_2_01_Vespa_LX_125_3V700.jpg

13_2_26-GTS-300-Super700.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Italyada 450€ ya herhal 20. el bir vespam vardı, 1978 model. Eskilerinin tamir edilebilirliği o kadar fazla ki, halen kullanılıyorlardı. Yenilerini bilmiyorum, yani Yamaha falan kullandım o kadar açmadı. Sonra otomobil harici veya bisiklet harici ilgilenmedim... köyde bi mobilet var, aman yarabbi yani "kamooon meeen" dersin binerken.

Türkiyede Mondial motor gibi scooterlar yaygın yoksa isterse 40. el olsun yinede alır binerim. Hiçbirşey benim için 'ne olursa olsun kral, vazgeçilmez' değildir ama Vespa sevmemin sebebini tarif etmem imkansız niye bilmiyorum tıpkı kadın gibi hoşuma giden, seksi olan muhabbeti, düşünce şekli ama bu bir makine!?

Şu ana kadar bir kadına en yakın bulduğum ilk şey yılan, ikincisi at, üçüncüsü kadın... hepsi karbon emülsiyonları dahilinde 10 numara :) Vespa kullandın mı bilmiyorum, ben üretildiği ülkede kullandım, gerçi Milano'daydım, o efsanevi dar sokakları falan hikaye ama vergi ve yakıt tüketimi, park etmek ve güzel bir kızı bindirip gezdirmek konusunda üstüne yok. Sonuncusunu bizim ülkemizde yapamazsın çünkü tüm kızların babaları ne karaktersiz olduklarının farkındalar, o kızları geziderecek oğlanların annelerinin ne kafada olduklarını da biliyorlar - kendileri yüzünden de...

Yılan ve At :D Wuhuuu ne tür elementler var senin içinde. Normal yada popüler denilen, rağbet gören tiplere, düşüncelere ilgim hiç olmadı o yüzden alsın motosikletini yanımda sürsün, makineme kimseyi elletirmem, bindirmem :)

Seninle aynı odada oturabilen birini bulursan sana bulaşmadan, aynen bu dediğin gibi sürecektir motoru :) sensiz ama senle.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı