Vestel TV'ler Neden Bu Kadar Ucuz?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Diğer Samsung veya LG gibi markalarla karşılaştırdığımda ciddi bir performans farkı göremediğim modeller arasında ciddi fiyat farkları gördüm. Sizce bu nedendir? Vestel TV kullananlar memnunlar mı?

Bir de bu iki model arasında kaldım hangisini almamı önerirsiniz ?

Vestel 48UA9300
Vestel 49UB8300

1" boyutu gözardı edebilirsiniz. Bana performans gerekiyor. GTX 1060'lı güçlü bir sistemim var. Nadiren de olsa oyun oynarım televizyonda. Tepkime süresi monitör gibi olmaz biliyorum ama hangisi daha iyidir? Bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vestel 49UB8300 alsan daha iyi olur diye düşünüyorum.Ayrıca fiyatı da çok uygunmuş.
Cevabınız için çok teşekkür ederim ama şunu belirtmeliyim;
Birinci seçeneğin adını maalesef yanlış yazmışım ve şu an düzeltemiyorum.
Doğrusu şu olacak: 48UA8900.
Bir de bu şekilde karşılaştırıp cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Vestel'in fiyatının düşük olması tamamen rekabet etkenlerinden dolayı. Kendini dünya markalarıyla yarıştırma çabasında olan tüm firmalar fiyatı düşük tutarlar ki siz rağbet gösteresiniz.

Vestel güzel markadır. İlk çıktığında ''Plasma Tv'' almıştık. Teknoloji daha nereye gidebilir dediğiniz ürünlerden, ilk 1080p cihazlardan :aşk: (tabi o dönem tvlerde 720p bile yoktu :LOL:)

Cihazı hala kullanırım..

İlk çıkan Full HD (1080p) 106 cm bir Vestel almıştık ancak yayınlar henüz 720p bile olmadığından onca parayı boşuna verdiğimi düşünmüştüm ama zaman geçtikçe yayınların kalitesi arttı ve daha sonra gerçek 1080p filmleri USB ve DVD çalardan izlediğimde iyi ki de almışım demiştim.
Vestel TV'yi alalı 8 yıldan fazla oldu, hala da kurduğumuz arka odada bazen kullanıyoruz.

Geçen sene konusunu açtığım Samsung markayı almış ancak keşke daha uyguna yeni çıkan Vestel modellerini alsaydım demeden edemedim.
Mesela ilk aldığım Vestel TV'den gayet rahat oyun oynanırken bu yeni 6 bin TL verdiğim Samsung TV'de pek oynanmıyor.

Ben salona LG oturma odasına Vestel aldım pişmanım.O yüzden Vestel tavsiye etmem LG ile arasında çok fark var.Özellikle görüntü kalitesi.Arasındaki fiyat farkı kadar kalite farkı var.Vestel'in kasasıda çok kalitesiz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı