Vestel V Note 1341 Hackintosh nasıl kurulur?

Kerm115

Centipat
Daha fazla  
Xcode kullanmak istiyorum ancak bunun için maç OS lazım sanal makineye kuramam hem performans düşer hem de bilgisayarımda yer yok bu yüzden ikinci bilgisayarım olan Vestel v Note 1341'e Hackintosh kurmaya karar verdim ancak hangi sürümü indirmem gerektiğini bilmiyorum ve sistemin Hackintosh'u kaldırabilir mi onu da bilmiyorum ve Hackintosh'un bilgisayara nasıl kurulacağını anlatan bir kaynak paylaşırsaniz çok sevinirim.

Celeron işlemciler macOS desteklemiyor maalesef. :(

Bu arada 2. bilgisayarım demişsiniz, isterseniz ana bilgisayarınıza kuralım? Sistem özelliklerini paylaşın.

Ana bilgisayarımda Windows var ve Windows kullanmak istiyorum ama eğer flash bellekten veya başka şekilde çalışabilecek şekilde yapılabilirse neden olmasın.

Sistem özelliklerim:
Intel i5 10.mesil
GTX 1650
8 GB RAM.

Ana bilgisayarımda Windows var ve Windows kullanmak istiyorum ama eğer flash bellekten veya başka şekilde çalışabilecek şekilde yapılabilirse neden olmasın.

Sistem özelliklerim:
Intel i5 10.mesil
GTX 1650
8 GB RAM.
İşlemcinin isminde F varsa maalesef uyumsuz bu sistem. Yoksa dGPU olmadan kullanabilirsiniz.

Sistem özelliklerim:
Intel i5 10.mesil
GTX 1650
8 GB RAM.
CPU tam modelini söyler misin ?

i5 10300H 2.50 GHz.

GTX 1650 ekran kartını devre dışı bırakabiliyorsanız macOS Ventura kurabilirsiniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı