Vestel V Tab 1041 alınır mı?

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
Evde hem tablet hem bilgisayar ihtiyacını görmesi için 1400TL'ye Vestel V Tab 1041 alacağım. Pek bütçem yok içinde Windows 10 Pro var ekstra olarak Android kuracağım. Oynayacağım Max oyun M&B Warband ve eski Minecraft sürümleri. Sizce almalı mıyım video izlerken oyun oynarken nasıl performans verir?

Hocam eğer benim baktıklarımdakiler gibi 4 gb ram varsa win10u kasmadan açması mucize bence.
Herşey ram değil hocam. Ben 3.0 Ghz işlemcili 3gb ramli bilgisayarda windows 10 çalıştırmıştım hatta aşırı iyi performans veriyordu. Zaten ekstra olarak Android kuracağım. Sizce almalımıyım?

Herşey ram değil hocam. Ben 3.0 Ghz işlemcili 3gb ramli bilgisayarda windows 10 çalıştırmıştım hatta aşırı iyi performans veriyordu. Zaten ekstra olarak Android kuracağım. Sizce almalımıyım?
3 gb ramli herhangi bir cihaz windows 10'u ''aşırı iyi'' performans vererek çalıştıramaz, 4 gb ram mobil işletim sistemleri için bile yetersiz günümüzde. Oyun oynayabileceğinizi pek sanmıyorum, tablet tarzı bir cihaz istiyorsanız mobil oyunları yeterli düzeyde oynatıp video film vs izlettirebilecek en ucuz model Honor Pad X8.

3 gb ramli herhangi bir cihaz windows 10'u ''aşırı iyi'' performans vererek çalıştıramaz, 4 gb ram mobil işletim sistemleri için bile yetersiz günümüzde. Oyun oynayabileceğinizi pek sanmıyorum, tablet tarzı bir cihaz istiyorsanız mobil oyunları yeterli düzeyde oynatıp video film vs izlettirebilecek en ucuz model Honor Pad X8.
Daha çok tablet gibi dokunmatik veya bilgisayar gibi klavye mouse ile kullanabileceğim bir şey arıyorum Windows işletim sistemli.

Geri
Yukarı