Vestel V Tab 1041 Windows 8.1 kurulumu

sucuk adam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size Vestel v Tab 1041 tablete Windows 8.1 kuracağınızı göstereceğim ve 8.1 driverlarını sizlerle paylaşacağım.
Driverlar için @Ramazan52 arkadaşa bolca teşekkür ediyorum.

UYARI: Bu işlemleri yaparken olabilecek durumlardan ben sorumlu değilim yedeğinizi almayı unutmayınız.

İlk olarak resimli olarak çekemeyeceğim için aşağıdaki videoyu izleyerek Windows 8.1 ISO dosyamızı indirerek tabletimize kuruyoruz.

Windows 8.1 kurma:

Windows 8.1 Format USB'si hazırlamak için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vestel v Tab 1041 Windows 8.1 yüklemek için aynı işlemleri yaparsanız olacaktır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Driverları kurma:

Videodaki gibi driverları tabletimize kuruyoruz fakat benim paylaştığım driver dosyasını kullanacaksınız
Windows 8.1 driver:Driver linki
Windows 8.1 driver ham hali:Driver linki

Rehberimiz bu kadardı eğer kuramadığınız driver olursa driverların ham halini kullanarak sorununuzu giderebilirsiniz:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar size Vestel v Tab 1041 tablete Windows 8.1 kuracağınızı göstereceğim ve 8.1 driverlarını sizlerle paylaşacağım.
Driverlar için @Ramazan52 arkadaşa bolca teşekkür ediyorum.

UYARI: Bu işlemleri yaparken olabilecek durumlardan ben sorumlu değilim yedeğinizi almayı unutmayınız.

İlk olarak resimli olarak çekemeyeceğim için aşağıdaki videoyu izleyerek Windows 8.1 ISO dosyamızı indirerek tabletimize kuruyoruz.

Windows 8.1 kurma:

Windows 8.1 Format USB'si hazırlamak için:

Vestel v Tab 1041 Windows 8.1 yüklemek için aynı işlemleri yaparsanız olacaktır:

Driverları kurma:

Videodaki gibi driverları tabletimize kuruyoruz fakat benim paylaştığım driver dosyasını kullanacaksınız
Windows 8.1 driver:Driver linki
Windows 8.1 driver ham hali:Driver linki

Rehberimiz bu kadardı eğer kuramadığınız driver olursa driverların ham halini kullanarak sorununuzu giderebilirsiniz:
windows 8.1 driver için erişim izni verirmisin hocam. [email protected] google drive adresim. Ham hali ile yön driver ı ve kamera driver ını yükleyemedim

Windows 8.1 driver için erişim izni verir misin hocam. [email protected] Google Drive adresim. Ham hali ile yön driver ı ve kamera driverını yükleyemedim

Driverları herkese açık hale getirdim. Kamera ve yön driver hakkında driverların sahibine sordum cevap verirse yazacağım

Driverların sahibine sorunu yazdım şöyle bir cevap verdi.(SS için kendisinden izin aldım)
windows 8.1 driver için erişim izni verirmisin hocam. [email protected] google drive adresim. Ham hali ile yön driver ı ve kamera driver ını yükleyemedim

Dosya Ekleri

• 20240420_110207.jpg
    20240420_110207.jpg
    294,7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Driverları herkese açık hale getirdim. Kamera ve yön driver hakkında driverların sahibine sordum cevap verirse yazacağım

Driverların sahibine sorunu yazdım şöyle bir cevap verdi.(SS için kendisinden izin aldım)
sağolasın teşekkür ederim ilgin için.

Arkadaşın eline sağlık, bütün driverları sorunsuz olarak tanıttım eline sağlık valla.

Bende şöyle bir geri bildirim sağlayayım, evet ön kamera çalışıyor fakat rengi yok siyah ve beyaz gri tonlarda gösteriyor, arka kamera hiç çalışmıyor, tablet olarak kullanıldığı zaman otomatik döndürmeye ihtiyaç duyuyoruz sadece, arkadaşın dediği gibi manuel olarakta olsa halledilebilir o durum, ama otomatik döndürme de olsa daha iyi olur tabi😅

Windows 8.1 Windows 10 dan daha çok performans sağlıyor bu donanımda bilgisayar için diyebilirim. Ram kullanımı, sistem performansı vs. win 8.1 i tercih ediyorum o yüzden.

İyi çalışmalar olsun, geri bildirim olursa yine burdan yazışırız herkes faydalansın hocam.
Görüşmek üzere sağolun tekrardan🙋🏽‍♂️

Sağ olasın teşekkür ederim ilgin için.

Arkadaşın eline sağlık, bütün driverları sorunsuz olarak tanıttım eline sağlık vallahi.

Bende şöyle bir geri bildirim sağlayayım, evet ön kamera çalışıyor fakat rengi yok siyah ve beyaz gri tonlarda gösteriyor, arka kamera hiç çalışmıyor, tablet olarak kullanıldığı zaman otomatik döndürmeye ihtiyaç duyuyoruz sadece, arkadaşın dediği gibi manuel olarak da olsa halledilebilir o durum, ama otomatik döndürme de olsa daha iyi olur tabii😅

Windows 8.1 Windows 10'dan daha çok performans sağlıyor bu donanımda bilgisayar için diyebilirim. RAM kullanımı, sistem performansı vs. Win 8.1'i tercih ediyorum o yüzden.

İyi çalışmalar olsun, geri bildirim olursa yine buradan yazışırız herkes faydalansın hocam.
Görüşmek üzere sağ olun tekrardan🙋🏽‍♂️

Çok teşekkür ederim arkadaşın kendisi de çok iyi birisi her soruma cevap veriyor istersen Win 8.1 Lite versiyonlarını yükleyerek performansı çok daha fazla uçurabilirsin eğer flash belleğim olsaydı videolu olarak gösterirdim ama yapacak bir şey yok :D

Geri
Yukarı