Vestel Venus GO için TWRP stok ROM önerisi

teknologlig

Femtopat
Katılım
16 Mayıs 2021
Mesajlar
21
Arkadaşlar, başlıkta da dediğim gibi Vestel Venus GO için TWRP ile yüklenebilen ZIP dosyası olarak stock ROM paylaşır mısınız? TWRP ile yüklenebilen stock ROM aradığımı özelikle belirtiyorum cünkü internete şimdiye kadar bulduğum tüm stok ROM'lar bu cihaz için hiçbiri TWRP ile yüklenemiyor. Sürekli hata veriyor.
 

MeizuM6T

Decapat
Katılım
6 Eylül 2020
Mesajlar
1.722
Çözümler
18
Yer
/system/framework
Arkadaşlar, başlıkta da dediğim gibi Vestel venus GO için TWRP ile yüklenebilen ZIP dosyası olarak stock ROM paylaşır mısınız? TWRP ile yüklenebilen stock ROM aradığımı özelikle belirtiyorum cünkü internete şimdiye kadar bulduğum tüm stok ROM'lar bu cihaz için hiçbiri TWRP ile yüklenemiyor. Sürekli hata veriyor.

O dosyaların içinden system.img ve boot.img dosyalarını ayıkla, TWRP üzerinden kur.
 
KS
KS
teknologlig

teknologlig

Femtopat
Katılım
16 Mayıs 2021
Mesajlar
21
Simdi yükleyebildim ama yüklendikten sonra sistemi görmüyor yüklememe rağmen sanki sistem yüklenmemiş gibi yok yüklendi gösteryo ama yüklenmiyor sadece System. İmg ve boot. İmg sadece bu iki dosyayı yüklemeyeceğiz mi ayrı ayrı şunu bana da detaylı anlatır mısın nasıl yapmam gerektiğini tekrar deneyeceğim belki ben yanlış bir şey yapmışımdır farkında olmadan teşekür ederim.
 

Yeni konular

Yukarı