VGA çıkışlı ekran kartı önerisi

Bütçe
0-800

Hasan b

Femtopat
Daha fazla  
VGA çıkışlı olan en iyi ekran kartı hangisi? Dönüştürücü tavsiyesi istemiyorum sadece VGA çıkışlı ekran kartı ismi verirseniz sevinirim, 2 GB olursa en az güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam monitörünüz VGA diye mi VGA çıkışlı istiyordunuz acaba?

Evet. Her şeyi aldım ama monitör VGA girişli. Dönüştürücü ile uğraşmak istemiyorum acaba VGA'li ekran kartı önerebilir misiniz 800 TL olursa en fazla sevinirim. Anakartta önerirseniz sevinirim o ekran kartına uygun.
GTX 1050 Ti, GTX 750 Ti, GTX 660, 670, 680 bunlar var performans sıralamaları şöyle: GTX 1050 Ti>GTX 680>670>660>750 Ti.
Çok teşekkür ederim

Evet. Her şeyi aldım ama monitör VGA girişli. Dönüştürücü ile uğraşmak istemiyorum acaba VGA'li ekran kartı önerebilir misiniz 800 TL olursa en fazla sevinirim. Anakartta önerirseniz sevinirim o ekran kartına uygun.

Çok teşekkür ederim
İstersen bütçe belirt arkadaşlar sana yardımcı olsunlar bugün VGA ile iyi verim alamazsın çünkü. 800 Lira'ya daha güzel kartlar bulabilirsin.
Anakart olarakta bunu tavsiye ederim. GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart | ITOPYA

Çok teşekkür ederim
Yine tercih sizin ama bence dönüştürücü alın.Zaten güncel VGA çıkışlı ekran kartı yoktur herhalde.

İstersen bütçe belirt arkadaşlar sana yardımcı olsunlar bugün VGA ile iyi verim alamazsın çünkü. 800 Lira'ya daha güzel kartlar bulabilirsin.
Anakart olarak da bunu tavsiye ederim. GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart | ITOPYA

Çok teşekkür ederim. O zaman yeni bir monitör de almam gerek. Peki 400-700 arası normal gündelik işler için belki CS, Valorant oynatacak bir ekran kartı önerir misiniz?
Yine tercih sizin ama bence dönüştürücü alın. Zaten güncel VGA çıkışlı ekran kartı yoktur herhalde.

VGA'dan vazgeçtim 700 TL'ye kadar bir ekran kartı önerir misiniz?

1660 Super'li sistemim var dönüştürücü ile kullanyorum çok memnunum 50 liraya dönüştürücü almanızı öneririm. Sonra ileride paranız olursa iyi bir monitör alırsınız. Yırtılma falan gibi sorunlar yok verim çok çok iyi.

Çok teşekkür ederim. O zaman yeni bir monitör de almam gerek. Peki 400-700 arası normal gündelik işler için belki CS, Valorant oynatacak bir ekran kartı önerir misiniz?

VGA'dan vazgeçtim 700 TL'ye kadar bir ekran kartı önerir misiniz?
Sıfır ürün takıntınız yoksa RX 570 öneririm. İkinci el o fiyatlara bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı