VGA dönüştürücü önerisi

Emir HanC

Yoctopat
Daha fazla  
Abiler lise sonum 2 gün sonra 18 yaşıma gireceğim patates bir bilgisayarım var. Hiç ekran kartım olmadı bir tane almaya karar verdim gittim 1200 TL'ye (kargo dahil) EVGA GTX 960 4 GB aldım. Sonradan bir öğrendim aynı fiyata RX 570 kartlar varmış. Fena moralim bozuldu geçen yaz çalışarak kazandığım tüm parayı harcamıştım. Ürün elime geçti sadece kart geldi VGA dönüştürücü veya herhangi bir kablo gelmedi benim monitör VGA ile çalışıyor.

Yani bana kullanabileceğim en ucuz VGA dönüştürücüyü bulmam için yardım eder misiniz? Çünkü param suyunu çekti. 😅

Dostum arkadaşlar öneriyor yavaş yavaş ama alırken yorumları mutlaka oku, geçen gün aldım VGA dönüştürücü adamlar AUX anahtarlık göndermiş. Boşa vakit kaybı yaşadım. Yorumları iyi inceleyip sipariş vermende fayda var. Hayırlı olsun şimdiden.

Dostum arkadaşlar öneriyor yavaş yavaş ama alırken yorumları mutlaka oku, geçen gün aldım VGA dönüştürücü adamlar AUX anahtarlık göndermiş. Boşa vakit kaybı yaşadım. Yorumları iyi inceleyip sipariş vermende fayda var. Hayırlı olsun şimdiden.
Teşekkür ederim dikkat edeceğim.

Adam en ucuz deyince 130 TL'lik dönüştürücü önermek de iyiymiş. Eğer ki sağlam olması önemli değilse 40-50 TL'ye bilgisayarcılarda dönüştürücü bulabilirsin kargo parası da vermemiş olursun bir süreliğine işini görür, ben bir yıldır kullanıyorum gerçi.

Adam en ucuz deyince 130 TL'lik dönüştürücü önermek de iyiymiş. Eğer ki sağlam olması önemli değilse 40-50 TL'ye bilgisayarcılarda dönüştürücü bulabilirsin kargo parası da vermemiş olursun bir süreliğine işini görür, ben bir yıldır kullanıyorum gerçi.

40-50 TL olanlar işimi görür mü? Çok abartılı olmasına gerek yok sıkıntı çıkarmadan kullansam yeter.

Onlar biraz şans işi oluyor ben VGA to HDMI almıştım. Bir yıldır sıkıntı yaşamadım fakat sıkıntı yaşayanlar oluyor.

Geri
Yukarı