VGA Driver Bu Sistem Yazılımı Yükleme Gereksinimlerini Karşılamıyor Hatası

Bybarsi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni sistem topladım ancak VGA girişini kullanmak istiyorum. Kullanmak için işlemcimin ekran kartını kurmam gerekiyor, kurmak istediğimde de bu sorunla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• gereksinimleri karşılamıyor.png
    gereksinimleri karşılamıyor.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 220
anakartın üzerinde VGA girişi var ekran kartında ise HDMİ ve DVI var. Ancak intelin driverlerini kuramadığım için googlede bile bilgisayar kasıyor ne yapabilirim?

Onboard kullanmanı bir anlamı yok. Bir tane DVI to VGA aktif dönüştürücü edin. Onunla ekran kartından görüntü al. Intel'i kurarsan karttan görüntü alman zahmetli olacaktır.

Yok demek istediğim ben o driveri kurabilirsem kasma sorunuda ortadan kalkacak. 2. Monitörümü ben her türlü kullanırım ancak kasma sorunu ortadan kalkmazsa kullanmanın zaten bir anlamı yok.

Şu an Intel sürücüsünü kurmak istiyorsun ama hata alıyorsun değil mi? Ben de onu kastediyorum. Intel'i kurmayacaksın. İki monitörü de ekran kartına bağlayacaksın. Bunun için hangi portu kullandığının önemi yok. Birini anakarta diğerini ekran kartına bağlaman hem saçma hem de sürücü çakışması yaşarsın.

Intel'i kurmak zorunda değilsin. Monitörleri ekran kartına bağlayacaksın. Zaten otomatik olarak NVIDIA çalışacak. Intel'i kurarsan sürücü çakışmasından dolayı sistem başlamayabilir. Kasmanın nedeni ekran kartı olmayabilir. Sabit diskiniz sağlam mı? HD Tune ile kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı