VGA - DVI Çevirmede Monitörde Çözünürlük Sorunu

Dogramaci

Kilopat
Daha fazla  
GTX750Ti ekran kartı aldım ve monitörüm VGA. VGA-DVI çevirici kullanarak bilgisayara bağladım ve çalıştı fakat çözünürlük problemim var ne yapmam gerek? Monitorum VGA 1600X900 kullanmaktayım mouse yanlara getirince mouse imgesi kayboluyor. Ne yapmam gerek? Kutudan çıkan CD'den driverları da kurdum ne yapmalıyım ?

Hocam monitörde DVI girişi de mevcutsa, dönüştürücü kullanmadan DVI - DVI şeklinde bağlayabilir misiniz?

Nette araştırmaya çalıştım ama ürüne ait teknik bilgilere ulaşamadım. Eğer olsaydı dönüştürücü kullanmaya çalışmazdınız zaten. Benim hatam kusura bakmayın.

İmkanınız varsa farklı bir dönüştürücü kullanın, ya da bir ucu DVI bir ucu VGA olan kablolar var onları da deneyebilirsiniz...

Hocam monitörde DVI girişi de mevcutsa, dönüştürücü kullanmadan DVI - DVI şeklinde bağlayabilir misiniz?

Nette araştırmaya çalıştım ama ürüne ait teknik bilgilere ulaşamadım. Eğer olsaydı dönüştürücü kullanmaya çalışmazdınız zaten. Benim hatam kusura bakmayın.

İmkanınız varsa farklı bir dönüştürücü kullanın, ya da bir ucu DVI bir ucu VGA olan kablolar var onları da deneyebilirsiniz...
Malesef DVI girişi yok o yüzden Dönüştürücü kullandım. Fakat çözünürlük sorunu var masaüstündeki ikonlar net değil sanki bulanık gibi görünüyor.

C
Malesef DVI girişi yok o yüzden Dönüştürücü kullandım. Fakat çözünürlük sorunu var masaüstündeki ikonlar net değil sanki bulanık gibi görünüyor.
Ctrl + p ye bas ve diğer ekran seçeneklerini kullan. Eğer ekran komple siyah olursa korkma aynı şekilde bir daha dene yön tuşlarıyla seçip enter bas.

Arkadaşlar birincisi Windows işletim sisteminde CRLT + P yazdırma komutunu yerine getirir.
Bahsetmeye çalıştığınız komut Windows + P olacak.

NVDIA Denetim Masası'ndan görüntü aktar bana, oradan ayarlamalar yapmana yardımcı olacağım : @Dogramaci

Geri
Yukarı