Çözüldü VGA kablosu ile 1920x1080 çözünürlük yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mralp3r

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce ekran kartım bozuldu ve aktif olarak PC ati Radeon HD 3000 kullanıyor. VGA kablosu ile bağlandığımı başlıkta belirtmiştim. Ayrıyeten işletim sistemi Windows 10 olduğunu belirteyim. Herhangi bir şekilde 1920*1080 yapabilir miyim? Şimdiden teşekkürler yardım edecek dostlara.

Çözüm
Bilgisayarın kendi ayarlarında yok, nasıl yapabilirim?

Ekleme yapayım, şu an çözünürlükte Max 1600*1200 seçebiliyorum.
CRU ile özel çözünürlük oluşturabilirsin. Ayrıca kablo kalitesizse veya monitör 1080p destekli değilse 1080p alamayabilirsin. Normalde 1536p'ye kadar destek veriyor VGA.
Arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce ekran kartım bozuldu ve aktif olarak PC ati Radeon HD 3000 kullanıyor. VGA kablosu ile bağlandığımı başlıkta belirtmiştim. Ayrıyeten işletim sistemi Windows 10 olduğunu belirteyim. Herhangi bir şekilde 1920*1080 yapabilir miyim? Şimdiden teşekkürler yardım edecek dostlara.
Elimdeki ati hd3470 laptop, vga portundan 1080p veriyordu. Kablon kaliteli ise alabilirsin belki.

Bilgisayarın kendi ayarlarında yok, nasıl yapabilirim?

Ekleme yapayım, şu an çözünürlükte Max 1600*1200 seçebiliyorum.
CRU ile özel çözünürlük oluşturabilirsin. Ayrıca kablo kalitesizse veya monitör 1080p destekli değilse 1080p alamayabilirsin. Normalde 1536p'ye kadar destek veriyor VGA.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı