VGA kabloyuı DVI-D'ye dönüştürmek

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
1616267147955.png

1616267147955.png

VGA kablosu olan eski monitörümü ASUS RX 570 ROG STRIX markalı ekran kartına takmak için dönüştürücü bakıyorum ama bulamıyorum bu resimdekilerden herhangi biri olur mu?

1616267257300.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilk resimde ki tip dönüştürücü seçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Aktif dönüştürücü olup olmadığından emin olunuz.

Sondaki resmi tam anlayamadım ama, evet uygun gözüküyor.

Öncelikle ilk resimde ki tip dönüştürücü seçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Aktif dönüştürücü olup olmadığından emin olunuz.

İkisinde DVI'ı VGA'ya dönüştürüyor anladığım kadarıyla bir sıkıntı çıkmaz mı VGA'yı DVI girişine DVI'ı da ekran kartına takacağım.

Demek istediğini tam anlamadım ama ben ekran kartına DVI to VGA dönüştürücüsü takıp VGA kablosuyla monitöre bağlıyorum. Görüntü alabiliyorum.

Dün yorgundum da o yüzden saçma bir şey yazmışım şimdi fark ettim benim monitörüm eski VGA çıkışlı bu çıkışı VGA'ya takıp DVI'ya dönüştürüp onu da ekran kartına takabilir miyim?
DVI-D to VGA yazıyorda o yüzden sordum.

Dün yorgundum da o yüzden saçma bir şey yazmışım şimdi fark ettim benim monitörüm eski VGA çıkışlı bu çıkışı VGA'ya takıp DVI'ya dönüştürüp onu da ekran kartına takabilir miyim?
DVI-D to VGA yazıyorda o yüzden sordum.
VGA'dan DVI'ya dönüştüremezsin ama DVI'dan VGA'ya dönüştürebilirsin. Yukarıda nasıl kullandığımı söyledim öyle yaparsan bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı