VGA Monitöre GTX 1050 Ti Takma

Baran Çelik

Hectopat
Daha fazla  
Bugün GTX 1050 Ti satın aldım. Monitörümde herhangi bir HDMI girişi yok, sadece VGA girişi var. Bilgisayarı açmaya çalıştığımda monitörde VGA no signal uyarısı gelip kapanıyor.
HDMI kablosu alacaktım ama girişi yok. Yeni monitör mü satın almalıyım yoksa herhangi bir dönüştürücü sorunu çözer mi? Dönüştürücüyü alırsam nereye takacağım HDMI girişi yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ama bende HDMI girişi yok monitörde bi sıkıntı olur mu ?
işte sıkıntı olmaz o linkte verdiğim dönüştürücüde ekran kartına hdmi bağlı oluyor o vga yıda monitöre takıyon ya iyi anlatamadım ama yani hdmi girişli monitör bendede yok sıkıntı olmaz dönüştürücü bunun için var zaten.

O dönüştürücünün çalışmamasının sebebi ekran kartının DVI girişine Analog sinyaller gitmiyor diye biliyorum. Bu yeni GTX1xxx serisinden sonra oldu. Yani HDMI to VGA kullanacaksınız. Fakat görüntüde elbet bir bozukluk olacaktır. Tam olarak ürün öneremiyorum çünkü ürünler hakkında bilgim yok.

O dönüştürücünün çalışmamasının sebebi ekran kartının DVI girişine Analog sinyaller gitmiyor diye biliyorum. Bu yeni GTX1xxx serisinden sonra oldu. Yani HDMI to VGA kullanacaksınız. Fakat görüntüde elbet bir bozukluk olacaktır. Tam olarak ürün öneremiyorum çünkü ürünler hakkında bilgim yok.
Ben şuan gtx1050ti ı hdmi to vga dönüştürücü ile kullanıyorum herhangibi bir sorun yok.

İlhan’ın yolladığı linkteki gibi HDMI to VGA aldım ama çalışmıyor ne yapmak gerek lütfen yardımcı olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı