VGA to DVI Dönüştürücü İle ASUS VG248QE 144 Hz Kullanmak

cerberus123

Kilopat
Yer
Ankara/Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS VG248QE almayı düşünüyorum, benim laptopumda VGA girişi mevcut ve bu monitörde DVI girişi var, ben 144 Hz alabilmek için monitörü DVI to VGA dönüştürücü ile bağlasam 144 Hz alabilir miyim? Olmazsa BenQ XL2411Z alacağım, bu monitörde hem VGA hem DVI girişi mevcut, direkt VGA ile bağlayabilirim laptopuma.

Yahu arkadaşım 144 Hz monitör alacaksan dönüştürücü vs saçma sapan işlere girmeyeceksin. Ferrari alacağım ama tüple çalışır mı gibi saçma bir soru bu!

DVI'da da öyle hemen 144 Hz alamazsın! Dual Link olacak. HDMI'da da 144 Hz için 2.0 olması gerekebilir yanlışım yoksa.

@Recep Baltaş Recep başkan haklısın ama şuan masaüstü toplama durumum yok ve elimdeki laptop ile idare etmek zorundayım, şöyle sorayım laptopım Asus x550JX-xx099D, DVI girişi yok, 144 hz almam için ne yapmalıyım böyle sorayım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı