VGN Dragonfly F1 moba 4K dongle yanında geliyor mu?

oguzunluerler1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam

VGN Yusufçuk F1 MOBA

Bu linkteki ürün dongle iceriyor mu 4K icin?

Bir de, bu F1 Pro mu F1 MOBA mi, ve ne farklari var?

Bir de alınır mı? Veya bu bütçelerde 2k/4k alicili fiyat performans urunler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
S170e345021da4ef486cc0668ea846aa9m.jpg

Ayrı satılıyor 4K alıcı.

Bir de alınır mı? Veya bu bütçelerde 2k/4k alicili fiyat performans urunler nelerdir?

Alınır ama ayrıca dongle almak istemezsen bu da var. 4K alıcısı kutudan çıkıyor.

Eki Görüntüle 1944475

Ayrı satılıyor 4K alıcı.

Alınır ama ayrıca dongle almak istemezsen bu da var. 4K alıcısı kutudan çıkıyor.
Bu 4k mevzusu gercekten o kadar farketttiriyor mu ? mesela v2 PRO kullaniyorum forumda diyorlar ki bluetoothda asiri derece gecikme olur soyle olur hic gecikme yok sarji 2.4ghz modda cok gidiyor diye o moda
nadiren aliyorum.

@01Asmodeus 4K fark ettiriyor mu denemedim ama 1000Hz ile onlarca fare kullandım, bir tanesinde de gecikme hissetmedim. Bana kalırsa gereksiz bir teknoloji, şimdilik.
Zaten 4k nın 4070/80 sistemleri bile kastırdığını okumuştum ne kadar doğrudur bilemem. Daha çoğu oyun optimize bile değil. Bana da gereksiz geliyor

Dostum bu arada PP deki hanımefendinin ismini öğrenmek isterim 🧐

Zaten 4K'nın 4070/80 sistemleri bile kastırdığını okumuştum ne kadar doğrudur bilemem. Daha çoğu oyun optimize bile değil. Bana da gereksiz geliyor

Dostum bu arada PPdeki hanımefendinin ismini öğrenmek isterim 🧐

Bu hanımlar bir meme template, internette aratirsaniz bulursunuz hocam, girl feeding another girl milk meme template diye :D

Cevaplara teşekkürler baska fikirler yorumlar da varsa beklerim memnun olurum.

Hocam 2k en iyisidir, 4k hala bazı oyunlarda sıkıntı çıkarsa da cs gibi köklü fpslerde stabil sanırım şu an biraz ve de evet +240 ve üstü HZ'lerde özellikle razer'ın 4k'sını kullanırsanız az da olsa farklı bir his veriyor. Lakin pili öldürmesine değer mi? Bence asla hayır... Kablosuz fareyi kablolu gibi şarjda kullanıp duruyorsunuz sonra. Yani 1khz her türlü çok iyi şu an olacaksa da 2khz kullanın bari hem pil iyi olsun hem de azıcık avantaj katsın.

Hocam 2k en iyisidir, 4k hala bazı oyunlarda sıkıntı çıkarsa da cs gibi köklü fpslerde stabil sanırım şu an biraz ve de evet +240 ve üstü HZ'lerde özellikle razer'ın 4k'sını kullanırsanız az da olsa farklı bir his veriyor. Lakin pili öldürmesine değer mi? Bence asla hayır... Kablosuz fareyi kablolu gibi şarjda kullanıp duruyorsunuz sonra. Yani 1khz her türlü çok iyi şu an olacaksa da 2khz kullanın bari hem pil iyi olsun hem de azıcık avantaj katsın.
1K da yeterli sanırım şuan için.

Yeni konular

Geri
Yukarı