VGN Dragonfly F1 MOBA mechkeys nereden alınmalı?

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki mouse mechkeys üzerinden alınınca mı daha uyguna geliyor yoksa Wraith üzerinden mi? Normalde F1 Pro alacaktım fakat bu MOBA serisinin mi tuşları daha hafif, F1 Pro'nun mu?

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue Shell Pink Dot daha sessiz bir Switch. GM8 ise çok sesli. Tıklaması daha yumuşak veya sert diye yorum yapmak yanlış olur. Tıklama hissine Switch'in etkisi %20 ise farenin kasası %80'dir. F1 Pro zaten 2050 TL. F1 Moba'yı da yakın fiyata alabiliyorsan tercih edebilirsin. Kargosuyla yine 2050 TL'ye geliyor gibi gözüküyor ekran görüntüsünde.

Şu an elimde F1 Pro var. GM8 Switch'li model. İlk geldiğinde tıklama hissi kötüydü. Sağ butonun kenarına tıkladığımda geri bildirimi epey düşüyordu. Bu yüzden kendim modladım, şu an gayet iyi. Umarım bu durumu yaşamazsın sen de. Moba sürümünü tercih ederdim ben, Blue Shell Pink Dot seviyorum.

Blue Shell pink dot daha sessiz bir Switch. GM8 ise çok sesli. Tıklaması daha yumuşak veya sert diye yorum yapmak yanlış olur. Tıklama hissine Switch'in etkisi %20 ise farenin kasası %80'dir. F1 Pro zaten 2050 TL. F1 MOBA'yı da yakın fiyata alabiliyorsan tercih edebilirsin. Kargosuyla yine 2050 TL'ye geliyor gibi gözüküyor ekran görüntüsünde.

Bütün vergilerin ödendiği yazmışta daha önce buradan alışveriş yapmadım.

Şu an elimde F1 Pro var. GM8 Switch'li model. İlk geldiğinde tıklama hissi kötüydü. Sağ butonun kenarına tıkladığımda geri bildirimi epey düşüyordu. Bu yüzden kendim modladım, şu an gayet iyi. Umarım bu durumu yaşamazsın sen de. MOBA sürümünü tercih ederdim ben, blue Shell pink dot seviyorum.

Aralarında kaç gram fark vardı? Bir de çok fazla LoL oynuyorum tuşların basım hissiyatı önemli benim için şu an HyperX PulseFire Haste kullanıyorum. Buna göre nasıldır?

Bütün vergilerin ödendiği yazmışta daha önce buradan alışveriş yapmadım.

Aralarında kaç gram fark vardı? Bir de çok fazla LoL oynuyorum tuşların basım hissiyatı önemli benim için şu an HyperX PulseFire Haste kullanıyorum. Buna göre nasıldır?

Ağırlık derken tıklama ağırlığı mı fare ağırlığı mı? Fare ağırlığı aynı. 49 gram. Tıklama ağırlığını bilmiyorum.

Tamamdır teşekkürler. Sence mechkeys üzerinden F1 MOBA mı alayım yoksa Wraith üzerinden F1 Pro mu? Galiba F1 MOBA daha yeniydi.

Teknik açıdan aynı fareler diye biliyorum. F1 Moba'da Blue Shell Pink Dot var. Fiyatları aynıysa ben F1 Moba tercih ederim. Blue Shell Pink Dot sevdiğim için.

Teknik açıdan aynı fareler diye biliyorum. F1 MOBA'da blue Shell pink dot var. Fiyatları aynıysa ben F1 MOBA tercih ederim. Blue Shell pink dot sevdiğim için.

Mechkeys sitesi üzerinde puanlarla 10 dolar indirim aldım da. Her şey içinde 67 dolar gösteriyor ekstra bir vergi çıkartmasınlar Türkiye'ye girince. Daha önce satın alma deneyiminiz oldu mu buradan.

Mechkeys sitesi üzerinde puanlarla 10 dolar indirim aldım da. Her şey içinde 67 dolar gösteriyor ekstra bir vergi çıkartmasınlar Türkiye'ye girince. Daha önce satın alma deneyiminiz oldu mu buradan?

Maalesef.

Geri
Yukarı