VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

Bütçe
1700
@Cuqumel Hocam merhabalar kusura bakmayın konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat ben de VGN Dragonfly F1 Pro almayı düşünüyorum. SteelSeries Prime var şu an aktif olarak onu kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlar oynuyorum genelde de size sorum şudur. SS Prime'dan F1 Pro'ya geçmek mantıklı mı? Yoksa bozulana kadar Prime devam mı? Bu sorumu kablolu veyahutta kablosuz kriterine bakarak değil de sensörünü ve tuşlama hissiyatını baz alarak cevaplarsanız çok müteşekkir kalırım.

@Cuqumel hocam merhaba kusura bakmayın konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat ben de VGN Dragonfly F1 Pro almayı düşünüyorum. SteelSeries Prime var şu an aktif olarak onu kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlar oynuyorum genelde de size sorum şudur. SS Prime'dan F1 Pro'ya geçmek mantıklı mı? Yoksa bozulana kadar Prime devam mı? Bu sorumu kablolu veyahut kablosuz kriterine bakarak değil de sensörünü ve tuşlama hissiyatını baz alarak cevaplarsanız çok müteşekkir kalırım.

Kullandığınız fareyi kullanmadım o yüzden bir şey diyemem ama şu anki fareniz kabloluysa ve bütçeniz varsa geçmenizi tavsiye ederim. Ben bu konuyu açtığımdan beri kullanıyorum ve çok memnunum malzemesi sağlam esneme yapmıyorum plastiği kaliteli, kötü plastik kokmuyor. Oyun oynarken fare elinizde yok gibi çok hafif ve şarjı da uzun süre gidiyor. Mesela aralıksız birkaç gün oyun oynayın o zaman biraz azalıyor. Ben farenin şarjını doldurduktan sonra %30 kalana kadar kullanıyorum. İnternette 85 ile 30 arasında kullanmanın bataryanın sağlığını koruduğunu söylüyorlardı. Ben fareyi almanızı tavsiye ederim ama şu anki fiyatını bilmiyorum eğer daha iyi bir seçenek varsa onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

@Cuqumel Hocam merhabalar kusura bakmayın konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat ben de VGN Dragonfly F1 Pro almayı düşünüyorum. SteelSeries Prime var şu an aktif olarak onu kullanmaktayım. Rekabetçi oyunlar oynuyorum genelde de size sorum şudur. SS Prime'dan F1 Pro'ya geçmek mantıklı mı? Yoksa bozulana kadar Prime devam mı? Bu sorumu kablolu veyahutta kablosuz kriterine bakarak değil de sensörünü ve tuşlama hissiyatını baz alarak cevaplarsanız çok müteşekkir kalırım.
Dostum selamalar geç döndüğüm için kusura bakma lütfen.

Öncelikle her zaman savunduğum şey kullandığın mouse'un shape'inden memnun musun? Eğer memnunsan eline tam oturuyor herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsan SS Prime güzel mouse. Fakat yeni teknolojiyi takip edeyim ileriye dönük bir hareket olsun sensörü iyi olsun switch'ler iyi olsun 4k polling rate olsun istiyor ve elinde 18cm civarındaysa diğer markalara bakmaksızın alabilirsin. F/P ürünü tam olarak.

Sensör ve tuşlama hissiyatına gelecek olursak ss'ten daha iyi sensöre sahip. Ss kendi sensörlerini üretiyor ha bu kötü sensör üretiyor anlamında değil tabii ki. Ss büyük bir şirket ve ürünlerini çok beğenirim. Mouse konusunda biraz geride kaldılar klavye konusunda oldukça başarılılar. Tuşlama hissiyatı ise Kailh GE2.0 switchlere sahip ufak bir araştırmayla tıklama seslerini ve kalitesinin yorumlarına ulaşabilirsin. Oldukça tatmin edici ve hoş.

Bu bahsettiklerim tabii ki kişiden kişiye değişen bir durumdur. Ben oldukça memnunum ve hala kullanmaktayım. Tek sıkıntım şarjının çok fazla gitmemesi. Eğer karar verir de almaya kalkarsan lütfen F1 Pro Max al şarj konusunu da çözmüş olursun.

İyi günler dilerim.

Dostum selamalar geç döndüğüm için kusura bakma lütfen.

Öncelikle her zaman savunduğum şey kullandığın farenin Shape'inden memnun musun? Eğer memnunsan eline tam oturuyor herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsan SS Prime güzel mouse. Fakat yeni teknolojiyi takip edeyim ileriye dönük bir hareket olsun sensörü iyi olsun Switch'ler iyi olsun 4K polling rate olsun istiyor ve elinde 18cm civarındaysa diğer markalara bakmaksızın alabilirsin. F/P ürünü tam olarak.

Sensör ve tuşlama hissiyatına gelecek olursak SS'ten daha iyi sensöre sahip. SS kendi sensörlerini üretiyor ha bu kötü sensör üretiyor anlamında değil tabii ki. SS büyük bir şirket ve ürünlerini çok beğenirim. Mouse konusunda biraz geride kaldılar klavye konusunda oldukça başarılılar. Tuşlama hissiyatı ise Kailh ge2.0 Switch'lere sahip ufak bir araştırmayla tıklama seslerini ve kalitesinin yorumlarına ulaşabilirsin. Oldukça tatmin edici ve hoş.

Bu bahsettiklerim tabii ki kişiden kişiye değişen bir durumdur. Ben oldukça memnunum ve hala kullanmaktayım. Tek sıkıntım şarjının çok fazla gitmemesi. Eğer karar verir de almaya kalkarsan lütfen F1 Pro Max al şarj konusunu da çözmüş olursun.

İyi günler dilerim.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz üzerine almaya karar verdim. Çok teşekkür ederim bana vakit ayırdığınız için. İyi günler dilerim.

Kullandığınız fareyi kullanmadım o yüzden bir şey diyemem ama şu anki fareniz kabloluysa ve bütçeniz varsa geçmenizi tavsiye ederim. Ben bu konuyu açtığımdan beri kullanıyorum ve çok memnunum malzemesi sağlam esneme yapmıyorum plastiği kaliteli, kötü plastik kokmuyor. Oyun oynarken fare elinizde yok gibi çok hafif ve şarjı da uzun süre gidiyor. Mesela aralıksız birkaç gün oyun oynayın o zaman biraz azalıyor. Ben farenin şarjını doldurduktan sonra %30 kalana kadar kullanıyorum. İnternette 85 ile 30 arasında kullanmanın bataryanın sağlığını koruduğunu söylüyorlardı. Ben fareyi almanızı tavsiye ederim ama şu anki fiyatını bilmiyorum eğer daha iyi bir seçenek varsa onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

Sizin de değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için çok sağ olun.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz üzerine almaya karar verdim. Çok teşekkür ederim bana vakit ayırdığınız için. İyi günler dilerim.

Sizin de değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için çok sağ olun.

Merhaba, ürünü nereden sipariş verdiniz? Ürün geldiğinde de ilk düşüncelerinizi buraya yazabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, ürünü nereden sipariş verdiniz? Ürün geldiğinde de ilk düşüncelerinizi buraya yazabilirseniz çok sevinirim.

Öncelikle merhaba hocam, ürünü wraithesports adlı bir siteden aldım. Ürün oldukça hızlı geldi. Birkaç gündür de kullanıyorum aktif olarak. Şarj konusu arkadaşımız dediği gibi Pro modeli yerine Pro Max alınırsa çok daha tatmin edecektir. Şarjı oldukça hızlı doluyor. Tuş hissiyatı falan bayağı iyi. Elinize aldığınızda kalitesizmiş gibi durmuyor. Scroll tuşu sert ve bence bu iyi bir şey. Almayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Öncelikle merhaba hocam, ürünü wraithesports adlı bir siteden aldım. Ürün oldukça hızlı geldi. Birkaç gündür de kullanıyorum aktif olarak. Şarj konusu arkadaşımız dediği gibi Pro modeli yerine Pro Max alınırsa çok daha tatmin edecektir. Şarjı oldukça hızlı doluyor. Tuş hissiyatı falan bayağı iyi. Elinize aldığınızda kalitesizmiş gibi durmuyor. Scroll tuşu sert ve bence bu iyi bir şey. Almayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Teşekkür ederim. M800 Ultra aldım, geldiğine eğer memnun kalmazsam iade edip f1 alırım.

Hocam kaç günde geldi

Geri
Yukarı