VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

@Haluk Albayrak hocam nedir durum ürün ulaştı mı sana.

Bu hafta elime ulaşacak gibi duruyor.

1695547942486.png

Geçen hafta Wraith üzerinden Dragonfly F1 Pro aldım bir problemi yok, memnun bıraktı yazılımı da stabil çalışıyor.
Ürünün kalitesinden şüphem yok ama dermoshark m3le arasındaki fiyat farkına değip değmiyeceği konusunda kararsızım. 4k kullanmayacağım.

Bu hafta elime ulaşacak gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1955351
Beklemedeyim hocam ama her an dayanamayıp sipariş de geçebilirim. :D

Ürünün kalitesinden şüphem yok ama dermoshark m3le arasındaki fiyat farkına değip değmiyeceği konusunda kararsızım. 4K kullanmayacağım.

Darmoshark m3s önerebilirim. 2000 Hz için gereken dongle kutu içeriğinden çıkıyor.
Switcheri eski faremdeki Switch'lerden var memnun bırakmıştı açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ödeme kısmında swar50 kodu ile 50 TL indirim oluyor.

Dürüst olmak gerekirse ben dayanamadım sipariş geçtim fakat F1 MOBA modeli gelmiş onu sipariş geçin bence. Sipariş ver ki erkenden elinde olsun. Soru sorduğumda aynı gün içinde en geç diğer gün cevap alıyorum. Dongle da sipariş etmiştim stoklara gelince onu da ardından kargolamışlar yaklaşık 3 gün sonra.

Untitled.png

Üstteki mouse alttaki dongle.

Dürüst olmak gerekirse ben dayanamadım sipariş geçtim fakat F1 MOBA modeli gelmiş onu sipariş geçin bence. Sipariş ver ki erkenden elinde olsun. Soru sorduğumda aynı gün içinde en geç diğer gün cevap alıyorum. Dongle da sipariş etmiştim stoklara gelince onu da ardından kargolamışlar yaklaşık 3 gün sonra.

Eki Görüntüle 1955661

Üstteki mouse alttaki dongle.
Hocam benim dongle sipariş etmeme gerek var mı? 1000hz kullansam mouse a ihanet mi olur.

Pro modeli 60 dolara moba modeli 67 dolara denk geliyor. 1000hzde kullanacaksam moba modeline 200tl fazla verilmeli mi

Son düzenleme:
Hocam benim dongle sipariş etmeme gerek var mı? 1000Hz kullansam mouse a ihanet mi olur?

Pro modeli 60 dolara MOBA modeli 67 dolara denk geliyor. 1000Hz'de kullanacaksam MOBA modeline 200TL fazla verilmeli mi?

Click'ler değişiyor ama hissiyattaki fark nedir bilmiyorum. Pro modeli işini görür açıkçası 1000 Hz kullanacaksan.

Yeni konular

Geri
Yukarı