VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

Hocam ben de MOBA siparişini verdim 2 gün önce kargoladılar. Click'ler nasıl hissettiriyor fazla ses çıkarıyor mu?

F1 Pro modelindeki tuşlar çok hafif. MOBA alacaktım fakat ben alırken MOBA yoktu stoklarda. Ama MOBA'daki Switch'ler farklı Pro ve Pro Max'e göre. Açıkçası dongle cidden fark ettiriyor. 1000 2000 ve 4000 Hz farkını anlayamayan çok varmış ama 165 Hz 1400 DPI kullanan biri olarak ben fark edebiliyorum. 2000 ile 4000 arasındaki fark biraz daha minimal. 4000 ve 2000 Hz ne kadar pil süresi veriyor onu test edip ikisinden birini kullanacağım. Ama 4000 cidden çok pil tüketiyor. Şimdilik 2000 kullanmaya devam edeyim.

F1 Pro modelindeki tuşlar çok hafif. MOBA alacaktım fakat ben alırken MOBA yoktu stoklarda. Ama MOBA'daki Switch'ler farklı Pro ve Pro Max'e göre. Açıkçası dongle cidden fark ettiriyor. 1000 2000 ve 4000 Hz farkını anlayamayan çok varmış ama 165 Hz 1400 DPI kullanan biri olarak ben fark edebiliyorum. 2000 ile 4000 arasındaki fark biraz daha minimal. 4000 ve 2000 Hz ne kadar pil süresi veriyor onu test edip ikisinden birini kullanacağım. Ama 4000 cidden çok pil tüketiyor. Şimdilik 2000 kullanmaya devam edeyim.
Anladım hocam maalesef şuan dongle için bütçem yok ilerde deneyimlemek istiyorum. Grip tapeleri takmaya gerek var mı hocam terleme yapıyor mu skatezleri değiştirme ihtiyacı duydunuz mu?

Anladım hocam maalesef şu an dongle için bütçem yok ileride deneyimlemek istiyorum. Grip tapeleri takmaya gerek var mı hocam terleme yapıyor mu skatezleri değiştirme ihtiyacı duydunuz mu?

Skatezler gayet güzel değiştirmene gerek yok. Grip tape var ve sadece Click'lerin üstüne gelenleri taktım. Terleme yapmıyor parmaklar kaymıyor hoşuma gitti.

Geri
Yukarı