VGN Dragonfly F1 Pro vs Razer Cobra Pro

Bütçe
2000-3000

technoboom

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi Sosyaller dilerim, birkaç günlük araştırmalarım sonucu bu iki mouse arasında kararsız kaldım. F1 Pro 2100 TL iken cobra Pro 2900 TL. Almışken uzun süre kullanmak istiyorum. Çok hard-Core bir oyuncu değilim, hem gündelik işlerimde kullanmak için hem de arkadaşlarla stres atmak için BF, CoD, PUBG vs. oynamak için sizce hangi fareyi tercih etmeliyim. Elim 21 cm, tutuş olarak hem palmgrip hem de fingertip grip kullanabiliyorum. Bu iki mouse dışında ek olarak önereceğiniz mouselara da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi Sosyaller dilerim, birkaç günlük araştırmalarım sonucu bu iki mouse arasında kararsız kaldım. F1 Pro 2100 TL iken cobra Pro 2900 TL. Almışken uzun süre kullanmak istiyorum. Çok hard-Core bir oyuncu değilim, hem gündelik işlerimde kullanmak için hem de arkadaşlarla stres atmak için BF, CoD, PUBG vs. oynamak için sizce hangi fareyi tercih etmeliyim. Elim 21 cm, tutuş olarak hem palmgrip hem de fingertip grip kullanabiliyorum. Bu iki mouse dışında ek olarak önereceğiniz mouselara da bakabilirim.
Performans olarak cobra pro tercih edebilirsiniz, ama illa 4000hz olsun ve hafif olsun diyorsanız F1 Pro sizin için daha uygun bir tercih olacaktır.

Ağa elin 21 cm ve palm tutuyorsan senin büyük farelere bakman gerekiyor o farelerin hiçbiri sana olmaz.

Artı -1 Eksi
Teşekkürler arkadaşlar, biraz daha araştırma yaptıktan sonra Delux M800 Ultra siparişi verdim. Aldıktan sonra müsait olursam inceleme yazarım.

Geri
Yukarı