VGN Dragonfly Wireless vs Razer cobra Pro

Sencrom

Picopat

Arkadaşlar linkler ektedir F/P olarak hangisini önerirsiniz?
Kullanmış ya da bilgisi olan arkadaşlar öneri verirse sevinirim hayırlı akşamlar.

Ben de ikisi arasında kalmıştım ve Cobra Pro'yu az önce tercih ettim. Dragonfly'ı ne kadar denemek istesem de yıllardır bildiğim güvendiğim markaya yöneldim. Dragonfly'ın tek önde olduğu konu ağırlık. Razer'in son çıkarttığı ürünü ve sensörü sektörün hala en iyisi. Malzeme kalitesi olarak gözüme çok daha iyi gözüktü. Ek olarak gen-3 optik switchler ile geliyor. Dragonfly switchleri de kaliteli fakat optik switch her zaman daha iyi. Razer'in uzun süre üzmeyeceğini düşünüyorum. Geldiğinde görüşlerimi yazarım.

Ben de ikisi arasında kalmıştım ve Cobra Pro'yu az önce tercih ettim. Dragonfly'ı ne kadar denemek istesem de yıllardır bildiğim güvendiğim markaya yöneldim. Dragonfly'ın tek önde olduğu konu ağırlık. Razer'in son çıkarttığı ürünü ve sensörü sektörün hala en iyisi. Malzeme kalitesi olarak gözüme çok daha iyi gözüktü. Ek olarak gen-3 optik switchler ile geliyor. Dragonfly switchleri de kaliteli fakat optik switch her zaman daha iyi. Razer'in uzun süre üzmeyeceğini düşünüyorum. Geldiğinde görüşlerimi yazarım.
Dayanamayıp bende aldım :D

Ben de ikisi arasında kalmıştım ve cobra Pro'yu az önce tercih ettim. Dragonfly'ı ne kadar denemek istesem de yıllardır bildiğim güvendiğim markaya yöneldim. Dragonfly'ın tek önde olduğu konu ağırlık. Razer'in son çıkarttığı ürünü ve sensörü sektörün hala en iyisi. Malzeme kalitesi olarak gözüme çok daha iyi gözüktü. Ek olarak gen-3 optik Switch'ler ile geliyor. Dragonfly Switch'leri de kaliteli fakat optik Switch her zaman daha iyi. Razer'in uzun süre üzmeyeceğini düşünüyorum. Geldiğinde görüşlerimi yazarım.

Hocam yorumlarınızı bekliyorum çok önemli benim için.

Dayanamayıp bende aldım :D

Hocam sizinde bekliyorum yorumlarını geldiği andan itibaren bekliyorum :) yanları kauçuk mu oda sıkıntılı bir zaman sonra deforme oluyor kauçuk oldu mu ona bakmadım ama.

Hocam yorumlarınızı bekliyorum çok önemli benim için.

Hocam sizinde bekliyorum yorumlarını geldiği andan itibaren bekliyorum :) yanları kauçuk mu oda sıkıntılı bir zaman sonra deforme oluyor kauçuk oldu mu ona bakmadım ama.
Ürün geldi, öncelikle ağırlığı konusunda biraz kafamda soru işaretleri vardı ama bu ağırlıkta olması bana şu an geçmişte kullandığım hafif mouselerden daha iyi hissettiriyor. Geçmişte Haste, gpx kullanan biri olarak bu ağırlıkları özlemişim, daha hakim hissettiriyor. Ürünün malzeme kalitesi çok sağlam duruyor sanki yıllar boyunca hiçbir problem çıkartmayacak güvenini veriyor. Switch hissi ise çok stabil, pre veya post-travel ile karşılaşmadım. Sol ve sağ tarafta kauçuk-plastik karışımı bir kavrama bandı gibi bir yer var. Kavrama hissi çok başarılı, fakat uzun kullanımda bu kısımlarda deformeler meydana gelebilir. Şimdilik ilk görüşlerim böyle, bir sorun yaşarsam tekrar yazacağım.

-!! (Bazı forumlar ve Youtube videolarında bilgisayar ile bağlantısında sorun yaşadıklarını söylüyorlar fakat ben synapse bağlantısında hiçbir sorun yaşamadım.)

Ürün geldi, öncelikle ağırlığı konusunda biraz kafamda soru işaretleri vardı ama bu ağırlıkta olması bana şu an geçmişte kullandığım hafif mouselerden daha iyi hissettiriyor. Geçmişte haste, gpx kullanan biri olarak bu ağırlıkları özlemişim, daha hakim hissettiriyor. Ürünün malzeme kalitesi çok sağlam duruyor sanki yıllar boyunca hiçbir problem çıkartmayacak güvenini veriyor. Switch hissi ise çok stabil, pre veya post-travel ile karşılaşmadım. Sol ve sağ tarafta kauçuk-plastik karışımı bir kavrama bandı gibi bir yer var. Kavrama hissi çok başarılı, fakat uzun kullanımda bu kısımlarda deformeler meydana gelebilir. Şimdilik ilk görüşlerim böyle, bir sorun yaşarsam tekrar yazacağım.

-! (Bazı forumlar ve YouTube videolarında bilgisayar ile bağlantısında sorun yaşadıklarını söylüyorlar fakat ben Synapse bağlantısında hiçbir sorun yaşamadım.)

Hocam bende VGN F1 Pro veya bunu almayı düşünüyorum sorularım var size yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi ürünün yanında gelen dongle 1000 Hz'yi destekliyor sanırım 4000 MHz için ayrı dongle almak gerekiyor herhalde bazı tanıtımcılar içinden çıkan dongle ın 4K olduğu söylemiş tam anlamadım 1.kişiden duymak isterim.

Mousenin yanları kauçuk en büyük korkum buydu çünkü 1-2 seneye buralar aşırı derecede deformasyon oluyor olduğu gibi metal ve aluminyum olsa daha iyi olurdu ama çıkarılabilir bir şey mi bu hani skatez gibi mi takmışlar yoksa kendiliğinden ana malzemesimi oda var onu da merak ediyorum aksine ana malzemesi ise sıkıntılı çünkü

Ve ek olarak sizde yeni almış biri olarak VGN F1 Pro düşünmediniz mi hiç ben bunların ikisi arasın kaldım daha çok.

Yani ilk başta yazdığım gibi bu ürünü tercih etme sebeplerim bence F1 Pro'dan çoğu alanda önde olması. Ürünün içinden çıkan dongle 1000 Hz destekliyor, ama sonradan razer sitesinden veya internetten 4k dongle satın alırsan destekliyor. Ek olarak yandaki kauçuklar stok yani ürünün ana malzemesi olarak geliyor. Fakat kauçuk kalitesi çok kaliteli geldi bana.
Hocam bende VGN F1 Pro veya bunu almayı düşünüyorum sorularım var size yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi ürünün yanında gelen dongle 1000 Hz'yi destekliyor sanırım 4000 MHz için ayrı dongle almak gerekiyor herhalde bazı tanıtımcılar içinden çıkan dongle ın 4K olduğu söylemiş tam anlamadım 1.kişiden duymak isterim.

Mousenin yanları kauçuk en büyük korkum buydu çünkü 1-2 seneye buralar aşırı derecede deformasyon oluyor olduğu gibi metal ve aluminyum olsa daha iyi olurdu ama çıkarılabilir bir şey mi bu hani skatez gibi mi takmışlar yoksa kendiliğinden ana malzemesimi oda var onu da merak ediyorum aksine ana malzemesi ise sıkıntılı çünkü

Ve ek olarak sizde yeni almış biri olarak VGN F1 Pro düşünmediniz mi hiç ben bunların ikisi arasın kaldım daha çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı