VGN F1 MOBA vs F1 Pro Max

İleride sisteminizi yükselteceğinizi düşünüyorsanız dongle alın, ben olsam yine de ne olur ne olmaz alırdım.
Sistem yükseltme değil de Xbox Series X veya PS5 almayı düşünüyorum onlarda da kullanamam galiba onu. Ayrıca 10 dolarlık birşey Türkiye'de de çok pahalı olmaz herhalde. Her şey için teşekkür ediyorum bu arada hocam.

Sistem yükseltme değil de Xbox Series X veya PS5 almayı düşünüyorum onlarda da kullanamam galiba onu. Ayrıca 10 dolarlık birşey Türkiye'de de çok pahalı olmaz herhalde. Her şey için teşekkür ediyorum bu arada hocam.
Belirttiğiniz platformlarda kullanıp kullanamayacağınız hakkında bir bilgim yok, rica ederim.

Türkiye'den almayacağım hocam. F1 MOBA mı alıyım Pro Max mi?
Hangi platformdan alıyorsun ?

Ekleme: Bir önceki konuda gördüm, sanırım mechkeys üzerinden alıyormuşsun.

Teşekkür ederim hocam. Bu arada dongle ile birlikte 1600TL'ye dongle olmadan 1320TL'ye denk geliyor. Sistemim çok iyi değil dongle'ı almalı mıyım?
1300 TL nin içinde gümrük vergisi, kargo falan var mı ? duyduğum kadarıyla mechkeys 20 dolar gönderim ücreti alıyor.

Son düzenleme:
Hangi platformdan alıyorsun ?

Ekleme: Bir önceki konuda gördüm, sanırım mechkeys üzerinden alıyormuşsun.

1300 TL nin içinde gümrük vergisi, kargo falan var mı ? duyduğum kadarıyla mechkeys 20 dolar gönderim ücreti alıyor.
Hocam 1300'e değil 1600 e denk geldi. İki indirim birden kullanıp 15 dolar indirim yapacaktım ama sadece 5 dolar indirim yapabildim. Toplam 1600 lira kargo ve vergi dahil ödeme yaptım. En son aşamada 72 dolar ödedim yani dongle olmadan. Dongle alsaydın 13 dolar daha ödeyecektim.

Hocam 1300'e değil 1600'e denk geldi. İki indirim birden kullanıp 15 dolar indirim yapacaktım ama sadece 5 dolar indirim yapabildim. Toplam 1600 lira kargo ve vergi dahil ödeme yaptım. En son aşamada 72 dolar ödedim yani dongle olmadan. Dongle alsaydın 13 dolar daha ödeyecektim.

Hocam ben de kararsız kaldım çok meckeysden alanlar 2 aydır ürünün gelmediğini söylğyorlar Reddit'de wraitesportsdan mı alsam kararsızım orada da fiyat biraz uçuk oluyor sizce ne yapmalıyım 4K dongle ile alacağım bu ay gelecekmiş wraite ama kaç TL olur orasıda muamma çok uçuk koyuyorlar fiyatı bu arada MOBA ile Pro Max tek farkı fare tekerliği çok ses yaptığına dair şikayetler vardı ondan dolayı o model çıkmış bilginiz olsun.

Hocam ben de kararsız kaldım çok meckeysden alanlar 2 aydır ürünün gelmediğini söylğyorlar Reddit'de wraitesportsdan mı alsam kararsızım orada da fiyat biraz uçuk oluyor sizce ne yapmalıyım 4K dongle ile alacağım bu ay gelecekmiş wraite ama kaç TL olur orasıda muamma çok uçuk koyuyorlar fiyatı bu arada MOBA ile Pro Max tek farkı fare tekerliği çok ses yaptığına dair şikayetler vardı ondan dolayı o model çıkmış bilginiz olsun.
Hocam dolar arttığı için şu anda wraithle arasında 150-200 lira falan fark oluyor mechkeys'in 5 dolar indirim kodunu kullansanız dahi. Bu saatten sonra mechkeys'den almakta mantıksız. Ben dün 1600 liradan aldım şu anda 1780 liraya denk geliyor 5 dolar indirim koduyla birlikte. Ama MOBA alacaksanız o alınabilir. Çünkü MOBA wraith stoklarına gelince büyük ihtimalle zamlı fiyatla gelir.

Hocam dolar arttığı için şu anda Wraith'le arasında 150-200 lira falan fark oluyor Mechkeys'in 5 dolar indirim kodunu kullansanız dahi. Bu saatten sonra Mechkeys'den almakta mantıksız. Ben dün 1600 liradan aldım şu anda 1780 lira 5 dolar indirim koduyla birlikte.

Dongle burada kaç TL olacak inşallah 500 TL'yi geçmez almayı planlıyorum bir de bende R5 5600 var 4K Hz destekler mi?

Dongle burada kaç TL olacak inşallah 500 TL'yi geçmez almayı planlıyorum bir de bende R5 5600 var 4K Hz destekler mi?
Hocam dongle mechkeys'te 13 dolar. Türkiye de minimum 400 lira olur diye düşünüyorum. Destekler mi desteklemez mi orasını bilemiyorum. Büyük ihtimalle dongle ve MOBA modeli aynı anda stoklara girer. O zamana kadar dolar kaç olur ürünlere onlar gelmeden bir daha zam gelir mi orasını bilemiyorum.

Geri
Yukarı