VGN VXE Siren V1 ses kalitesi nasıl?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 82

ozr

Hectopat
Elimde Anker Life Q10 var klasik kırmızı siyahlı olan. Kulaklığın ses performansını beğeniyorum fakat bu hafta ile beraber 2. kez servise gönderdim pedler için ve can sıkmaya başladı. Aliexpress üzerinden başlıktaki kulaklığı aldım bu sıralar wraith sayesinde ünlü olduğu için ve mikrofonuyla baya övündüğü için fakat ses performansıyla alakalı ikilemlerden başka bir şey duymadım. Cidden uzun sayılabilecek bir süre kullanmış kişiler deneyimlerini aktarabilir mi? Q10 yerine bu kullanılır mı?

Elimde Anker Life Q10 var klasik kırmızı siyahlı olan. Kulaklığın ses performansını beğeniyorum fakat bu hafta ile beraber 2. kez servise gönderdim pedler için ve can sıkmaya başladı. AliExpress üzerinden başlıktaki kulaklığı aldım bu sıralar Wraith sayesinde ünlü olduğu için ve mikrofonuyla bayağı övündüğü için fakat ses performansıyla alakalı ikilemlerden başka bir şey duymadım. Cidden uzun sayılabilecek bir süre kullanmış kişiler deneyimlerini aktarabilir mi? Q10 yerine bu kullanılır mı?

Hocam bende almayı düşünüyorum ürünü. Kaç gün icerisinde geliyor acaba? AliExpress'den daha önce hiçbir şey almadım.

Hocam bende almayı düşünüyorum ürünü. Kaç gün icerisinde geliyor acaba? AliExpress'den daha önce hiçbir şey almadım.
Herkes ya övüyor ya da gömüyor hocam. Doğru düzgün inceleme bulamadığımdan iptal ettim siparişimi. Fakat siz almak isterseniz güvenilir bulduğum bir satıcı verebilirim. Aliexpress'i sormuşsunuz şöyle deneyimlerimi aktarayım. Arkadaşım bir sipariş vermişti ve sipariş bilgilerinde yer alanla bir şey uyuşmadığı için talep açmıştı. Aliexpress ise para iadesi yaptı ve bu tarz durumlarda ürün iadesi de almıyormuş. Yani siz kulaklığı beyaz sipariş ederseniz ve satıcı size siyah yollarsa hem ürün sizde kalıyor hem de para iadesi yapılıyormuş diye gördüm bazı yazılarda.

Geri
Yukarı