VGN VXE V1 alınır mı?

Bütçe
1500TL

RadaSchumi

Hectopat
VGN VXE V1 AliExpress üzerinde vergi dahil 1500 TL'ye geliyor. Sizce alınır mı yoksa 1500TL bütçede kablosuz, oyun için kullanılacak mikrofona sahip olan alternatif kulaklık var mıdır? 1500 TL kablosuz almak yerine kablolu almak çok fark yaratır mı?

VGN VXE V1 AliExpress üzerinde vergi dahil 1500 TL'ye geliyor. Sizce alınır mı yoksa 1500TL bütçede kablosuz, oyun için kullanılacak mikrofona sahip olan alternatif kulaklık var mıdır? 1500 TL kablosuz almak yerine kablolu almak çok fark yaratır mı?
Ben wraith getirdiği zaman denemek için almıştım sonra beğenince doğumgünü için kuzenime de bir tane aliexpress üzerinden aldım. Bence alınır mikrofon performansı tahminimin çok ötesinde ses kasmak için diyorsan oda kolay ama müzik konusunda çok birşey bekleme derim.

Bu satıcıdan aldım 11 nisan'da sipariş verdim 22 nisan'da kuzenimdeydi kulaklık.

Ben wraith getirdiği zaman denemek için almıştım sonra beğenince doğumgünü için kuzenime de bir tane aliexpress üzerinden aldım. Bence alınır mikrofon performansı tahminimin çok ötesinde ses kasmak için diyorsan oda kolay ama müzik konusunda çok birşey bekleme derim.

Bu satıcıdan aldım 11 nisan'da sipariş verdim 22 nisan'da kuzenimdeydi kulaklık.
Aynı satıcıdan alacaktım ancak sepete eklediğimde tahmini teslimat 13 Haziran olarak gösteriyordu o yüzden pek almak istememiştim. Müzik konusunda çok mu kötü? Eğer deneyimlediyseniz H2002D/H2002P ile kıyaslayabilir misiniz?
@Kaan Diktaş, @Endless Kaan, @SadeceYiğit, @SF24 @pawEn sizin bu kulaklık hakkında bilginiz var mı?

40mm sürücüleri var o yüzden kaliteli müzik performansı vermiyor ama öldürür düzeyde de değil. Konforu rahat kulak padleri çıkıp yıkanabiliyor iyi bence.

Çok fazla incelemesi yok. O yüzden biraz şüpheli bakıyorum. Kablolu bilindik bir şey almak daha iyi olur diye düşünüyorum. Kablosuz olarak da H2039bg var, onu da çok bilemiyorum ama.
Ben ve kuzenimde var kulaklık zaten. Ben mart başından beri kullanıyorum kuzenim de 1 haftadır güzel kulaklık özellikle fiyatına göre baya iyi.

Kullananlardan mikrofonun doğru düzgün çalışmadığını yazan çok var. Bence bütçe 1800 olursa HS65 bakabilirsiniz.

Çok fazla incelemesi yok. O yüzden biraz şüpheli bakıyorum. Kablolu bilindik bir şey almak daha iyi olur diye düşünüyorum. Kablosuz olarak da H2039bg var, onu da çok bilemiyorum ama.
H2039bg bütçeyi aşar.
Ben ve kuzenimde var kulaklık zaten. Ben mart başından beri kullanıyorum kuzenim de 1 haftadır güzel kulaklık özellikle fiyatına göre baya iyi.
İnceleyen birisi kafa bandı çatlayıp kırılmış. Sizde de öyle bir şey oldu mu? Üst kısmı çok mu kırılgan?

Kullananlardan mikrofonun doğru düzgün çalışmadığını yazan çok var. Bence bütçe 1800 olursa HS65 bakabilirsiniz.
Maalesef bütçe 1500.

@DMN hocam Dolby Access ile ayar çekmeyi denediniz mi?

H2039bg bütçeyi aşar.

İnceleyen birisi kafa bandı çatlayıp kırılmış. Sizde de öyle bir şey oldu mu? Üst kısmı çok mu kırılgan?

Maalesef bütçe 1500.

@DMN hocam Dolby Access ile ayar çekmeyi denediniz mi?
Denemedim müzik dinleme gibi amacım olmadığından EQ ayarı yapmadım. Kulaklığın sağlamlığı mükemmel bi kulaklık değil ama kafa bandını çatlatıp kırmak için de biraz uğraşmak gerek o kadar da kırılgan değil kulalık.

Oyunlarda güzel EQ ayarı ile rahat ses kasılıyor ama müzikte çok denemedim.

Sen ve kuzenin iyi dedi diye önerecek değilim. Kulaklığı kişi sayısı fazla değil. Bir sorun çıkma ihtimali hala var.
Kulaklık sıkıntılı olsaydı çoktan duyardın zaten. Wraith 2 defa stoklara getirdi bu kulaklığı 2 defa full stok bitirdiler. Piyasada kırılgan veya dandikliği ile şikayet olsa zaten ilk duyanlardan ben olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı