VIA E1 Casper yazısında kalıyor ve açılmıyor

Kemal_001

Picopat
Daha fazla  
Casper VIA E1 açılış yazısında kalıyor ve açılmıyor. Ne yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman başladı bu olay?

Yazılımsal bir sorunsa hard reset atmayı deneyebilirsiniz sıfırlama menüsüne ulaşabilirseniz.

Onun dışında garantisi devam ediyorsa tek çare servis gibi.
Telefon kardeşimin,çok kastı abi bende yeniden başlattım Casper yazısında kaldı dedi Hard reset atmayı denedim sürekli aynı ekrana atıyor emsali telefonlarda reset sonucu telefon açılırken bu yine Casper yazısında kalıyor telefon eski zaten kardeşimi oyalasın diye verdiğimiz bir cihaz,acaba işlemci eski olduğundan mı olmuştur,geri dönüşü var mıdır?

Telefon kardeşimin,çok kastı abi bende yeniden başlattım Casper yazısında kaldı dedi Hard reset atmayı denedim sürekli aynı ekrana atıyor emsali telefonlarda reset sonucu telefon açılırken bu yine Casper yazısında kalıyor telefon eski zaten kardeşimi oyalasın diye verdiğimiz bir cihaz,acaba işlemci eski olduğundan mı olmuştur,geri dönüşü var mıdır?
Evde bilgisayarınız varsa orijinal ROM atılabilir belki internetten bakarak.

Teşekkürler

Telefon açılmıyor ekran açılmadan room atma işlemi nasıl oluyor biliyor musunuz?

Telefon açılmıyor ekran açılmadan room atma işlemi nasıl oluyor biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Telefon açılmadığından dolayı bilgisayar görmüyor.Hard reset atsam bile başa sarıyor

Telefon açılmadığından dolayı bilgisayar görmüyor.Hard reset atsam bile başa sarıyor.
Hocam araştırdığım kadarıyla kronik sorun olduğunu söyleyenler de var bu sorunun. Tabii servise ya da telefoncuya gösterirsiniz farklı yollarla yazılım da atarlar ama değer mi bilemem. Biraz daha araştırma yapabilirsiniz belki ama Casper pek bilindik bir marka olmadığı için çözüm bulmak biraz zor.

Hocam araştırdığım kadarıyla kronik sorun olduğunu söyleyenler de var bu sorunun. Tabii servise ya da telefoncuya gösterirsiniz yazılım da atarlar ama değer mi bilemem. Biraz daha araştırma yapabilirsiniz belki ama Casper pek bilindik bir marka olmadığı için çözüm bulmak biraz zor.
Haklısınız yardımcı olduğunuz için ve vaktinizi ayırdığınız için teşekkur ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı