Çözüldü Vialand girişte kimlik istenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
14 yaşındayım, velisiz girmenin yaşı 15, doğum günümde ücretsiz gitmek istiyorum ama velim gelirse 500 TL ödemek zorunda binmese bile, girişte kimlik isterler mi? 15 yaşındayım desem diye düşünüyorum.

Çözüm
Tabii ki kimliksiz doğum günün olduğunu nereden anlayacaklar ya bidahaki seneye gidiceksin ya da o 500 TL'yi gözden çıkaracaksınız.

14 yaşındayım, velisiz girmenin yaşı 15, doğum günümde ücretsiz gitmek istiyorum ama velim gelirse 500 TL ödemek zorunda binmese bile, girişte kimlik isterler mi? 15 yaşındayım desem diye düşünüyorum.

Ya da oradaki abi ablalarından rica edeceksin.
Tabii ki kimliksiz doğum günün olduğunu nereden anlayacaklar ya bidahaki seneye gidiceksin ya da o 500 TL'yi gözden çıkaracaksınız.

Ya da oradaki abi ablalarından rica edeceksin.

Çözüm
Küçük göstermiyorsan soracaklarını sanmıyorum ama kimliğini yanında bulundurmakta fayda var. Eğer doğum gününde 15 olacaksan izin verirler muhtemelen. Arayıp sorabilirsiniz.

Küçük göstermiyorsan soracaklarını sanmıyorum ama kimliğini yanında bulundurmakta fayda var. Eğer doğum gününde 15 olacaksan izin verirler muhtemelen. Arayıp sorabilirsiniz.

14'e giriyorum ne yazık ki, güzelce rica edersem belki izin verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı