Rehber Victus 15-16 144Hz %45 NTSC ekranlar için renk optimizasyonu

sürekli MUX'u aktif mi etmek zorundayım sürekli?
Evet. NVIDIA ayarını kullanmak istiyorsan MUX aktif olması gerekli. MUX kapalı olacaksa AMD ayarını yapman gerekli fakat videodaki ayarı şu an yapmanı tavsiye etmem renkler daha kötü oluyor. AMD ayarını kendin deneyerekten doğru rengi ayarlayabilirsin.

MUX kapalı iken ama önceden yaptım NVIDIA ayarlarını kaydeder değil mi MUX açtığımda bir de nasıl daha kötü oluyor daha kötü oluyorsu konuyu sildirin hocam insanlar iyi olması için buldu konuyu.

MUX kapalı iken ama önceden yaptım NVIDIA ayarlarını kaydeder değil mi MUX açtığımda bir de nasıl daha kötü oluyor daha kötü oluyorsu konuyu sildirin hocam insanlar iyi olması için buldu konuyu.
MUX kapalıyken yaptığın ayar kaydeder fakat ayar MUX kapalıyken ekran ayarı AMD'e geçer kullanamazsın görüntü ayarlarını. Nvidia'da renk ayarı istiyorsan MUX açıp dahili GPU AMD devre dışı bırakman gerekli. MUX açtığında kim dedi sana kötü olduğunu? Ben AMD için atılan renk ayarı için bahsettim. MUX kapalı olduğunda dahili GPU AMD aktif olur görüntü ayarını AMD'den yönetirsin.

Ha AMD için kusura bakmayın bn yanlış anlamışım tamamdır hocam bir deneyeyim.

Yaptım reiste mavi biraz baskın sanki bir bu yüzden fark var mı anlayamadım pek.

Son düzenleme:
Ha AMD için kusura bakmayın bn yanlış anlamışım tamamdır hocam bir deneyeyim.

Yaptım reiste mavi biraz baskın sanki bir bu yüzden fark var mı anlayamadım pek.

Maviyi 19 20 civarına düşürebilirsiniz göz zevkinize göre.

Düzelttim hocam elimde AMD'li cihaz olmadığı için YouTube'dan video paylaştım. Eğer sizin AMD için sağlıklı ayarınız varsa paylaşırsanız eklerim.

Elimde AMD işlemcili bir cihaz olmadığı için deneyemiyorum hocam. Deneyen benimle paylaşan olursa eklerim. Ayrıca Intel içinde Arc Graphics Control'e geçildi onunla ilgili de bir güncelleme yapmayı düşünüyorum. Videodaki ayarların öyle bir sonuç vereceğini tahmin edememiştim moderatör arkadaşlar da yorumumu silebilirse iyi olur.

Videodaki ayarları AMD kullanan arkadaşlar yapmasınlar. Bizim panellerimizde sağlıklı sonuç vermiyormuş.

Son düzenleme:
Ayarlar lenovo loq 15IRH8 4060 Laptop için çok faydalı oldu. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Renkler baya canlı oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…