Vida ucu bozulan SSD nasıl sökülür?

FinisElectus

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 Pro Heatsinkli
Merhaba. Geçtiğimiz günlerde ucuza M.2 SSD aldım ve satıcı vidalarını çok zorlamış ve aşınmış. Bunu nasıl açabilirim? Çoğu yöntemi denedim. Hırdavatçılara da gittim. Yardım edemeyiz dediler. Herhangi bir öneriniz var mı? Ankara çevresinde bu durumu çözebilecek bir teknik servis veya hırdavatçı biliyor musunuz?

Normal hali / zarar görmüş hali:

IMG_7078.jpeg

IMG_7077.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba. Geçtiğimiz günlerde ucuza M.2 SSD aldım ve satıcı vidalarını çok zorlamış ve aşınmış. Bunu nasıl açabilirim? Çoğu yöntemi denedim. Hırdavatçılara da gittim. Yardım edemeyiz dediler. Herhangi bir öneriniz var mı?

Normal hali / zarar görmüş hali:

Eki Görüntüle 2043952

Eki Görüntüle 2043953
Tornavida'nın arasına küçük küçük karton koyup denedin mi? Veya daha sert bir cisim.

Tornavida'nın rasına küçük küçük karton koyup denedin mi? Veya daha sert bir cisim.

Hocam lastik kağıt karton vs. çoğu şeyi denedim ancak vida sıkı ve hiçbir türlü açılmıyor. Elimde uygun tornavida ucu da var öbür vidayı açabiliyorum ancak beni zora sokan tek vida görselde ikinci attığım vida ne yaparsam yapayım açılmıyor. En sonda küçük bir tornavidayla ince bir yer bulup arkasından çekiçle vurma yöntemini de denedim ancak çok küçük olduğundan dolayı yapmakta zorlanıyorum ve hareket dahi ettiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı