Vidanın eksik olması garantiyi etkiler mi?

knk256

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Kuyumcu
Merhaba. Lenovo cihaz kullanıyorum. Cihaz aşırı ısınmasından şikayetçiyim. Bu yüzden cihazı servise götüreceğim. Ancak 2 ay önce anakart değişti vidaları tam sıkmamışlar. Şu an cihazda 1 vida eksik var. Garantiden problem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Lenovo cihaz kullanıyorum. Cihaz aşırı ısınmasından şikayetçiyim. Bu yüzden cihazı servise götüreceğim. Ancak 2 ay önce anakart değişti vidaları tam sıkmamışlar. Şu an cihazda 1 vida eksik var. Garantiden problem olur mu?
Garanti olmadığı için servise yollayamazsınız. Anakartı değiştirseydiniz zaten geçmiş bile olamaz :(

Garanti kapsamında değiştiyse servise yollarken not düştür kendiliğinden vida düşmüş tamamlansın diye.

Dostum onun kapağı açıldığı anda zaten garantisi bitmiştir. Vidaya bakmazlar. Anakart değişti diyorsun, bu zaten başlı başına garantiyi bitiren bir durum.

Serviste değişti dostum.

Bazı parçalar bantlı oluyor onlara bakıyorlar anakart değiştiyse anlarlar tabii.

Demek istediğim vida eksik olduğu için problem olur mu?

Garanti kapsamında değiştiyse servise yollarken not düştür kendiliğinden vida düşmüş tamamlansın diye.

Yani vida eksik 8ldupu için problem yaratır mı? Normalde Lenovo cihazın içinin açılmasını sorun yapmıyor.

Geri
Yukarı