Video bölme işlemi

TncyKrmn

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar.

Şöyle bir sıkıntım var araştırdım fakat bulamadım. Arkadaşlarla beraber 2-3 bazen 4 saate yakın aralıksız oyun oynuyoruz oyun oynarken kaydettiğim videoları sürekli "kaydı başlat, kaydı tamamla" yapmaktan bıktım. "40 dk kayıt al sonra durdur, daha sonra tekrar başlat bir 40 dk daha al vs." Olmasını istemiyorum.

Aralıksız kayıt yaptıktan sonra videoyu part part bölmek istiyorum. Mesela movia ya da Adobe'e attığımda, benim istediğim yerlerden kesip işleme başla diyeceğim, işlem bittikten sonra tek video, benim istediğim yerlerden kesilmiş olarak masaüstünde olmasını istiyorum.

Tek seferde 3 saatlik videoyu 40'ar dakikalık bölümler halinde ayırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz.

Adobe Premiere Pro, Sony Vegas. Ben bu ikisi ile dediğin şeyleri yapıyorum. Bakabilirsin başka bir şeye gerek yok.

Arkadaşlar şöyle anlatayım.

Resimdeki örnek video.

Videoyu 5'e böleceğim. Dışa aktar dediğimde bu tek videodan 5 video elde etmem gerekiyor. Ama işte onu yapamıyorum. Dışa aktar dediğimde yine tek video olarak kaydediyor. Benim istediğim videonun masaüstüne 5 video olarak gelmesi.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-05-25 164955.jpg
    Ek Açıklama 2020-05-25 164955.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 55
Benim dediğim video programına bak parça parça bölebilirsin istediğin parçalara.
Ya da format factory diye var ücretsiz ondanda yapabilirsin daha kolay o.

Geri
Yukarı