Video Boyutu Küçültme

KronosGate

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi video boyutu küçültme programı gerekiyor, kaliteyi düşürmeden. Camtasia var fakat 3 gb çıkıyor upload uzun sürüyor tabi ttnet. Önerilerinizi Bekliyorum :)

Kaliteyi düşürmeden boyutu düşüremezsin. Videoların ya bitrate değeri ya da çözünürlüğüyle oynamadan boyutu düşürmek çok zor ve uğraşı isteyen birşey. Sadece yeniden kodlamak bile uzun saatler sürer. En kısa yoldan programların hazır ayarlarıyla çok fazla kaliteyi düşürmeden videodaki bit hızı ve çözünürlüğü düşürüp istenilen boyuta etirebilirsin.

Kaliteyi düşürmeden boyutu düşüremezsin. Videoların ya bitrate değeri ya da çözünürlüğüyle oynamadan boyutu düşürmek çok zor ve uğraşı isteyen birşey. Sadece yeniden kodlamak bile uzun saatler sürer. En kısa yoldan programların hazır ayarlarıyla çok fazla kaliteyi düşürmeden videodaki bit hızı ve çözünürlüğü düşürüp istenilen boyuta etirebilirsin.
1920 x 1080 ile çekiyorum 1280 x 720 olsun istiyorum ? hangi program önerirsiniz ? 1 gb altı olsun hep.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı