Video çekme ve edit programı önerisi

CedricFeanor

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da göründüğü üzere YouTube'a içerik üretmek istiyorum ve tam olarak nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ücretli veya ücretsiz virüs vs. içermeyen, genellikle YouTuber'ların kullandığı programlar üzerinden oyun videosu çekip atmak istiyorum, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da göründüğü üzere YouTube'a içerik üretmek istiyorum ve tam olarak nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ücretli veya ücretsiz virüs vs. içermeyen, genellikle YouTuber'ların kullandığı programlar üzerinden oyun videosu çekip atmak istiyorum, ne yapmam lazım?

Video çekmek için OBS yararlı olabilir. Edit içinse affer effect.

Ne videosu tam olarak?

Ne videosu tam olarak?

Ha oyun videosuymuş ben körüm özür dilerim Premiere Pro + OBS yapın

Ne videosu tam olarak?

Ha oyun videosuymuş ben körüm özür dilerim Premiere Pro + OBS yapın
Ya daha çok böyle dying light rdr2 valorant csgo böyle komik eğlenceli gerçekten kaliteli içerik yapmak istiyorum bu yüzden kaliteli bir video kapağı yapıp insanları içine çekmesini istiyorum

Basit olarak CapCut en basiti ama böyle efekt falan olsun diyorsan Adobe Premiere Pro kullanacaksın. Edit yapacaksan After Effects.
Anladım hocam önerin için teşekkür ederim

Video çekmek için OBS yararlı olabilir. Edit içinse affer effect.
Anladım hocam teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı