Video düzenleme programı tavsiyesi

Frik

Kilopat
Makaleler
2
Videoları kırpıp birleştirebileceğim, bazı yerlerin sesini kapatıp bazı yerlere yazı ekleyebileceğim basit bir video programı önerir misiniz? Sadece bunlar için kullanacağım o yüzden karışık olmasına gerek yok. Yalnız düzenledikten sonra videoda o programın adının olmaması lazım.

Yanlış Bilgilendirme [Resolve yalnızca renklendirme uygulaması değildir. Resolve üzerinden içe aktarılan kaynağın rengiyle oynanabilir, kırpılabilir, birçok kaynak yeniden birleştirilebilir, üzerine yazılar eklenebilir.]
Son düzenleyen: Moderatör:
Resolve renklendirme içindir.
Resolve'a kaynak yüklenebilir ve üzerine işlem uygulanabilir.
Videoları kırpıp birleştirebileceğim, bazı yerlerin sesini kapatıp bazı yerlere yazı ekleyebileceğim
Resolve ücretsizdir, videolarını programa aktarıp dilediğin gibi kırpıp birleştirebilir, sesleriyle oynayabilir, yazı ekleyebilirsin. OpenShot'a da bir bakabilirsin, onun hakkında pek bilgim yok ama Resolve'daki temel özelliklerin hepsi eminim OpenShot'ta da vardır ve ebet, o da ücretsiz.

Resolve'a kaynak yüklenebilir ve üzerine işlem uygulanabilir.

Resolve ücretsizdir, videolarını programa aktarıp dilediğin gibi kırpıp birleştirebilir, sesleriyle oynayabilir, yazı ekleyebilirsin. OpenShot'a da bir bakabilirsin, onun hakkında pek bilgim yok ama Resolve'daki temel özelliklerin hepsi eminim OpenShot'ta da vardır ve ebet, o da ücretsiz.

Resolve kaynak yüklenebilir ama kullanım renklendirme üzerine kendim montaj ve edit işlemleri yapıyorum.

Resolve kaynak yüklenebilir ama kullanım renklendirme üzerine kendim montaj ve edit işlemleri yapıyorum.
Yineleyeceğim, Resolve'a videolarını aktarıp dilediği gibi kırpıp birleştirebilir, sesleriyle oynayabilir, yazı ekleyebilir. Sizin yalnızca renklendirme için kullanmanız, o programın bu özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmiyor.

Paralı program önerip, sonrasında crack kullanımına teşvik etmek yerine, böylesine basit arayüzlere sahip, ücretsiz ve konu sahibine fazlasıyla yetecek programlar önermeyi tercih ettim.

Son düzenleme:
Yineleyeceğim, Resolve'a videolarını aktarıp dilediği gibi kırpıp birleştirebilir, sesleriyle oynayabilir, yazı ekleyebilir. Sizin yalnızca renklendirme için kullanmanız, o programın bu özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmiyor.

Paralı program önerip, sonrasında crack kullanımına teşvik etmek yerine, böylesine basit arayüzlere sahip, ücretsiz ve konu sahibine fazlasıyla yetecek programlar önermeyi tercih ettim.
Konu başlığında olan moderatör arkadaşlar konulara hakim değil, çok açık belli. Önerdiğin uygulama basit uygulama değildir.
Videoları kırpıp birleştirebileceğim, bazı yerlerin sesini kapatıp bazı yerlere yazı ekleyebileceğim basit bir video programı önerir misiniz? Sadece bunlar için kullanacağım o yüzden karışık olmasına gerek yok. Yalnız düzenledikten sonra videoda o programın adının olmaması lazım.
Uygulaması, kullanımı kolay ve bilgi kaynağı bol olan uygulamalar tavsiyem. Camtasia ve Sony Vegas.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığında olan moderatör arkadaşlar konulara hakim değil çok açık belli. Önerdiğin uygulama basit uygulama değildir.

Uygulaması, kullanımı kolay ve bilgi kaynağı bol olan uygulamalar tavsiyem. Camtasia ve Sony Vegas.
Screenshot_6.png

Yazı ekleme işlemi: İstenilen özelliklere sahip veriyi menüden tutup; aşağıda ilgili medyanın üzerine bırakmak.

Screenshot_7.png

Kırpma işlemi (uzun): "split clips" ikonuna basılır ve medya, kullanıcının seçtiği yerden bölünür. Bu işlem sayesinde, videolar kırpılıp birleştirilebilir.

Screenshot_8.png

Ses düzenleme: Düzenleme bölümüne girilir, tıpkı video keser gibi, sesler de kesilebilir ve şiddetiyle oynanabilir.

Bu yazdıklarımdan hangisi sizin için zorlayıcı bir görev, aslında anlamış değilim. Konu sahibinin kullanacağını belirttiği özellikler bunlar ve hepsi, birbirinden basit ve zahmet gerektirmeden uygulanabilen özellikler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı