Video editörlüğü meslek olarak yapılabilir mi?

Peşin para ile çalışılır zaten, anlaşmalı biri ile devam ettikten sonra para konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum, tek seferlik olur yani o durumlar bence.

İnsanlara pek güven olmaz hele ki bu devirde dikkat öncelik olmalı.

Peşin para ile çalışılır zaten, anlaşmalı biri ile devam ettikten sonra para konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum, tek seferlik olur yani o durumlar bence.

Nereden ve nasıl eğitimini alabilirim hocam bunun?

Öncelikle benim önerdiğim yer Udemy başarılı video editörler mevcut.

Belki video tasarım yada grafik tasarımcı olunabilir. Benim teyzem grafik tasarımcı 2 işte çalışıyor yani 2 şirket ile fena paralar dönüyor. Kolejin orada çalışıyor ödev falan. İyi iş yani ama şirketler ile çalışman lazım yada ünlü bir Youtuberin editörü olursun ölene kadar çalışırsın.

Belki video tasarım yada grafik tasarımcı olunabilir. Benim teyzem grafik tasarımcı 2 işte çalışıyor yani 2 şirket ile fena paralar dönüyor. Kolejin orada çalışıyor ödev falan. İyi iş yani ama şirketler ile çalışman lazım yada ünlü bir Youtuberin editörü olursun ölene kadar çalışırsın.
Grafik tasarımı ile video editörlüğü farklı alanlar değil mi, hangisini seçeyim sizce?

Bu işin ne tür riski olabilir ki, viedonun renderını alıp geri göndereceğim sadece. (İşte gerekli editler felan)
Aklıma başka bir meslek gelmiyor hocam, siz ne önerirsiniz?
İyi değil mi video editörlüğü?
Risk dediğim olanağı hocam, sonuçta bir sürü YouTuber var ama sınırlı, bunların zaten editörleri var.

Ha, kaliteli oyunlarda ve filmlerde de editör olabilirsiniz, niye olmasın ki? Bir bakmışız, UnFrGvnG bir Rockstar editörü!

Yeni konular

Geri
Yukarı