[Video] GTX 770 Crysis 3 Test

Evet arkadaşlar sonunda test ettim Crysis 3'ü, iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok Orijinal değil, Format atmadan önce arkadaşımın hesabından orijinal yüklemiştim, şimdi Windows atınca silindi.

Benim de orjinal değil, Sapphire HD7870XT ile very high değilde high da bile, örtüşme önler kapalı, FXAA bile değil, 25 fps altı veriyo. Oyunu v.1.3 sürümüne güncelledim yine de değişmedi. Oyun orjinal olmamasına rağmen sende öyle bir sorun yok. Bir tek bende mi var bu sorun kafayı yiyicem :D

Arkadaşlar 17 Dakikalık bir video yüklüyorum şimdi YouTube'a, bir sorun olmaz değil mi 15 Dakika üzeri olduğu için?

Siz nasıl yüklüyorsunuz?

Gelişmiş ayarlar en yüksekte GTX 770 Crysis 3'ü 1440p olarak oynatamaz, diğer ayarlar kısıktır kesin.

Cidden fazla kayıt yapıyor olmalı senin Action!. Bende dakikası 930 mb kayıt yapıyor. Ayarlardan bazılarını bilmeden geliştirmiş olabilirsin. :)

6 Dakikalık video 15 GB falan oluyor, onu olduğu gibi yüklemiyorsun. Render yapıp boyutunu sıkıştırıp 300 MB falan olunca yüklüyorsun. Tabi birazcık da görüntü bozukluğu oluyor.
Cidden fazla kayıt yapıyor olmalı senin Action!. Bende dakikası 930 mb kayıt yapıyor. Ayarlardan bazılarını bilmeden geliştirmiş olabilirsin. :)
Aynen öyle, internette izlediğiniz filmlerde Render yapılmış filmlerdir, bu yüzden gerçek 720p ya da 1080p değildir çünkü 1gb 'gerçek' 1080p film olmaz :)

Evet arkadaşlar sonunda test ettim Crysis 3'ü, iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim kusura bakma konuyla ilgili değil ama o sistem sana nekadara mal oldu sorabilir miyim? Özel mesaj atamıyorum malum 500 mesaj. Teşekkürler video içinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı