Video indirmek için program önerisi

• Konuyu başlatan 78501
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
Hocam savefrom.net asistantın eklentisi var çok güzel. Hatta Technopat'taki videoları bile indire biliyorum.

Yanılmıyorsam şu videoya bakarak yapmıştım:
Video

İnşallah işiniz hallolur.
Maalesef link dahi oluşturmama izin vermiyor site. IDM ne yakalayabiliyorsa onu indirebiliyorum yalnızca. IDM de videonun küçük bir kısmını yakalayabiliyor maalesef. Yardımınız için teşekkürler.
Eki Görüntüle 1693310

Eki Görüntüle 1693311

Doğru şeyi mi indirdim bilmiyorum ama Perculus diye arattıktan sonra böyle rastgele bir videoyu indirebildim. Yapmaya çalıştığınız bu muydu?

Not: Öğrenci değilim o yüzden hangi bağlantı üzerinden video indirmeye çalışıyorsunuz bilmiyorum.
Perculus kendi özel şifrelemesine sahip. Herkesin erişimine açık bir platform da değil zaten. Yapmak istediğim bu değildi ancak yine de teşekkür ederim.
Hocam savefrom.net asistantın eklentisi var çok güzel. Hatta Technopat'taki videoları bile indire biliyorum.
Deneyeceğim. Teşekkürler.

Bağlantıdan alternatiflerine bakın.

Ama IDM pahalı olduğu görüşüne katılmıyorum. Bu döviz kuruna göre bile ucuz. Sınırsız üyelik alıp kullanmanızı öneririm. Özellikle indirme işlemlerini çok yapıyorsanız, hayatınızı aşırı kolaylaştıran bir yazılım.

Bağlantıdan alternatiflerine bakın.

Ama IDM pahalı olduğu görüşüne katılmıyorum. Bu döviz kuruna göre bile ucuz. Sınırsız üyelik alıp kullanmanızı öneririm. Özellikle indirme işlemlerini çok yapıyorsanız, hayatınızı aşırı kolaylaştıran bir yazılım.
Üzgünüm ama bir öğrenci için çok para.

Konu yeni sayılır ve diyemeden edemedim. Yukarıdaki arkadaşların verdiği önerilerin hepsi saçmalık! Youtube'dan video indirmiyor arkadaş Perculus+'tan indiriyor. Ne IDM ne savefrom hiçbiri bu korumalı video sitesinden videoyu çekemez.
Bunun için incele yapıp application'da çıkan videoları tek tek indirmesi lazım.
Ekran kaydı ayrı kamera görüntüsü ayrı ayrı iner.
Bunu kolaylaştırmak için şöyle bir eklenti buldum ama ben mi çok beklemediğimden yoksa eklenti mi eski olduğundan bir türlü indiremedim.
Perculus Downloader | Github

Yeni konular

Geri
Yukarı