Arabaya şarkı indirmek için program önerisi

O korsan oluyor. Ayrıca spotify kullanıyorsunuz ne kadar kolay olduğunu biliyorsunuzdur. Youtube üzerinden indirmek çok uğraştırıcı.
Bluetooth ve aux girişiyle uğraşmak istemiyorum. Hem şarj açısından, hem de sabit olmasını istiyorum. Başka çözümü yoksa mecbur olarak korsana başvuracağım.

Burada çok farklı formatlardan bahsedebilirim ama mantıklı olan en kaliteli format FLAC'tır.
FLAC kendi başına sıkıştırmasız olduğu için kaliteli format ancak arabadaki hoparlörlerin bu kaliteyi yansıtabileceğini sanmıyorum. Boşu boşuna bir şarkı için ~50MB yer harcanmış olur.

Bluetooth ve aux girişiyle uğraşmak istemiyorum. Hem şarj açısından, hem de sabit olmasını istiyorum. Başka çözümü yoksa mecbur olarak korsana başvuracağım.

Benim aklıma gelen bir yöntem yok şimdilik, gelirse yazarım. Ama dediğim gibi her seferinde müziği indirip USB'ye atmak gerçekten kanser eden bir iş. Bununla uğraşmamak için hep ayni müziklerle uğraşmak durumunda kalırsınız.

Hocam mp3 bir dosyadır. Bunların telif hakkı yoktur. Dolayısıyla korsan diyemeyiz. Gelelim YouTube konusuna buradan video falan indirmek yasaktır. Çeşitli siteler var. Bunlardan mp3 olarak indirebilirsiniz. Böyle bir program var. Bakabilirsiniz.

Hocam mp3 veya m4a olabilir.

Geri
Yukarı