Video izlemek için tablet önerisi

Hocam daha bilindik alsa daha iyi olur sıkıntı çıkarsa garantisi de sıkınrı olur bunların.
Hocam 2 yıldır kullanıyorum diyorum size hala bir kasma donma yaşamadım 3 defa elimden sertçe düşürdüm çizik bile yok eğer markanın garantisini güvenmiyorsanız trendoldan alın trendyol garantisi ve sigortasını yaptırın.

Hocam ilk verdiğim linkteki tablet 6 GB RAM 128 GB hafıza ile geliyor kasmadan donmadan izlersin saygısızlık yapmadın tabii ki ama istersen araştır markayı ben önceden kullandığım için önerdim sana kaliteli ve işini iyi yapan bir marka.

Hocam Huawei tabletleri anca çakmasını bulursunuz bu fiyata 2.el almasın bence hatası çıkar garantisi olmaz sıkıntı çıkarır bir şey olur araştırıp yazın lütfen mesajlarınızı ben bu tableti 2 yıldır kullandığım için önerdim arkadaşa 6 GB RAM 128 GB hafıza olan modelini alsın, parası da yetiyor 10.1 inç ekran var filmini rahat dizini rahat izlersin ben niye önermediğini anlamadım ayrıca benim mesajımı dikkatli okusan ilk link 6 GB 128 GB hafıza ile geliyor kötü bir marka değil.

Zaten gördüm hocam 6 128'i ama uzun süreli kullancaksa sağlam bir şey olsun dedim tabii ben kullanmadım böyle bir marka daha bilindik alsa daha iyi olur bence 2.el IDE sorunsuz tanıdık varsa bakabilirsin.

Hocam 2 yıldır kullanıyorum diyorum size hala bir kasma donma yaşamadım 3 defa elimden sertçe düşürdüm çizik bile yok eğer markanın garantisini güvenmiyorsanız trendoldan alın Trendyol garantisi ve sigortasını yaptırın.

Peki siz öyle diyorsanız.

Zaten gördüm hocam 6 128'i ama uzun süreli kullancaksa sağlam bir şey olsun dedim tabii ben kullanmadım böyle bir marka daha bilindik alsa daha iyi olur bence 2.el IDE sorunsuz tanıdık varsa bakabilirsin.
Hocam ben sadece önerimiz sundum sizde sundunuz arkadaş istediğini alsın ama eğer dediğiniz gibi 2.elde tanıdık birisini bulursa iyi markaysa alsın.

Hocam daha bilindik alsa daha iyi olur sıkıntı çıkarsa garantisi de sıkınrı olur bunların.
Bu vorcom tabletin fiyatı uygun gelince yorumlarına dün bakmıştım, sorun karşısında ulaşabildiğin bir servis yok, adreslerine gönderince de sorun yok denilip geri gönderilmiş şeklinde yorumlarını okumuştum.

Bu vorcom tabletin fiyatı uygun gelince yorumlarına dün bakmıştım, sorun karşısında ulaşabildiğin bir servis yok, adreslerine gönderince de sorun yok denilip geri gönderilmiş şeklinde yorumlarını okumuştum.

Ya bilinmedik almamak lazım hocam diyorum ya daha bilindik alınmalı bu devride para zor kazanılıyor zaten aldığın ürün de çöpe gitmesin yazık emeklere.

Geri
Yukarı